Piękna strona Warszawy. Poznaj B2Beauty Trends Show

Piękna strona Warszawy. Poznaj B2Beauty Trends Show

Najnowsze trendy w sektorze beauty, warsztaty eksperckie i największe gwiazdy branży. To wszystko podczas jednego wydarzenia – biznesowych targów branży kosmetycznej. Tego wydarzenia profesjonaliści nie mogą przegapić!

150 wystawców, 12 czołowych branż beauty, 10 wydarzeń towarzyszących, 30 gwiazd i jedno miejsce – targi B2Beauty Trends Show. Już 16 lutego 2021 roku zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową stronę Warszawy.

To nowa przestrzeń dla pasjonatów i przedstawicieli branży beauty. To miejsce przeplatania się zarówno najważniejszych, jak również najnowszych marek kosmetycznych, ekspertów w dziedzinach urody i zawodowców, którzy doradzą nie tylko w kwestii pielęgnacji, ale także zarządzania, sprzedaży i marketingu. To podczas tego wydarzenia profesjonaliści spotkają profesjonalistów, nawiążą biznesowe kontakty i otworzą się na nowe relacje w branży.

Posiadasz produkty i usługi dedykowane branży kosmetycznej?
Pasjonuje Cię sektor beauty?
Chcesz poznać najnowsze trendy?
Planujesz założyć biznes w branży kosmetycznej albo już go masz i chcesz go rozwinąć?

Jeśli tak, B2Beauty Trends Show to event dla Ciebie!

Podczas targów można będzie poznać ofertę dwunastu sektorów urody:
– kosmetologii
– depilacji
– makijażu
– przedłużania rzęs
– trychologii
– manicure & pedicure
– wellness & spa
– mediów branżowych
– podologii
– usług
– produkcji i surowców
– wyposażenia gabinetów kosmetycznych

Ponadto, na uczestników czekają merytoryczne wykłady z zakresu bieżących trendów, managementu, zarządzania zespołem, budowania sieci stałych klientów w social mediach, jak również remarketingu. W planie wydarzenia są także certyfikowane warsztaty z zakresu kosmetologii oraz makijażu, business matching i konkurs live na najmodniejszy make up 2021.

Z przyjemnością informujemy, że Srebrnym Sponsorem B2Beauty Trends Show zostało Yellow Rose, nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny. To miejsce, w którym dzięki połączeniu naturalnych, skutecznych preparatów i najlepszych urządzeń, wykwalifikowani profesjonaliści poradzą sobie z każdym defektem.

B2Beauty Trends Show
Termin: 16 lutego 2021
Miejsce: PGE Narodowy

Na to wydarzenie Warszawa czekała od dawna! Już dziś zarezerwuj sobie termin i zarejestruj się na B2Beauty Trends Show. Więcej informacji i bilety znajdziesz na stronie internetowej s://b2beautytrends.pl/.