Już 5 czerwca w klubie Iskra Pole Mokotowskie przywitamy lato. Dla gości grać będą muzycy związani z wytwórnią Otake Records. Jest to wydarzenie zapowiadające kolejne wydawnictwo na płycie winylowej, które ukaże się już na początku lipca. Specjalnie z tej okazji będzie live act Skinnerboxa!

Specjalnie z tej okazji będzie pięć live act’ów, wizualizacje, pięknie ozdobiony ogród oraz dwie sceny. Show na żywo zapewnią nam: skinnerbox – główna gwiazda wieczoru, Piotr Bejnar, a także Artur Piasecki & Adam Brass. Dodatkowo pod gołym niebem grać będą: Juniore – Alex Kubaczewski, LUKO, Kaj oraz Erdal Mauff Official. W środku klubu live acty zaprezentują: Chmara i TAKA. O muzykę zadbają również: Dtekk, Akme, Essence, Truant oraz Tomasz Housky.

Otake Records to projekt zapoczątkowany w 2014 roku, który został stworzony przez Piotra Bejnara i Michała Piotrowskiego. Jest skierowany do polskich artystów, chcących się stać bardziej rozpoznawalnymi. Ich celem jest złączenie ludzi z całego świata, którzy będą się wspierać nie tylko w kwestiach muzycznych, ale również życiowych.

 

Co? Oficjalne rozpoczęcie lata z OTAKE RECORDS

Gdzie? ISKRA Pole Mokotowskie

Kiedy? 5/06/2015, start: 18:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/650944231673024/