Wpadajcie na niebiańskie świętowanie niepodległości i imprezowej szczęśliwości! Najlepsi przedstawiciele polskiej sceny klubowo-rozrywkowej, najlepsze kawałki i błoga atmosfera. Krótko mówiąc, ta noc będzie mistrzowski weekend!

Piątek: 911 TURBO
Dziewiąty listopada, w skrócie 911. Najszybsza impreza w mieście, tak jak legendarny model Porsche. Tylko w Niebie w wersji Turbo! Prowadzą mistrzowie kierownicy: DJ NOZ, Dj Punchline, Dj Rizzle i KVBA84. Za kółkiem sceny w Piekle nad Niebem zasiądzie duet Yorüba, aby wywieźć Was na bezdroża upojnego hedonizmu.

www.facebook.com/events, start 22:30, wstęp 20 PLN (lista FB free do 23:30)

Sobota: Polska Mistrzem Polski
Być może nie wygraliśmy Mundialu w Rosji, a pierogi jeszcze nie są tak popularne jak pizza. Może tak być, że skarpety do sandałów nie zostały szczytem mody. Wcale nie przeczymy, że jesteśmy asami przestworzy… Ale w jednej dyscyplinie jesteśmy bezkonkurencyjni. Jak co roku, Polska została mistrzem Polski, a my z tej okazji bawimy się do najlepszych nadwiślańskich numerów. Maryla Rodowicz z Żabsonem? Sen o Warszawie x Tamagotch? Takie rzeczy tylko w Niebie. Za deckami silna reprezentacja w składzie: I Say Mikey, Glass Hunters, Double Trouble, Sound Rebellion i Kuvau. W Piekle nad Niebem tego wieczoru zagra NuCasa.

www.facebook.com/events, start 22:30, wstęp 20 PLN (lista FB free do 23:30)

Niedziela: In Gold We Trust
Za czerwoną kotarą znajdziesz to czego szukasz. Złoto, parkiet i wykwintny bar. Nie przejmuj się, poniedziałek jest wolny. Dajcie się porwać do tańca przez Dj’a Punchline’a i Kotojelenia.

www.facebook.com/events, start 21:00, wstęp bezpłatny całą noc