Imprezy Halloween w Warszawie :: upiorne wydarzenia!

Zombie, wiedźmy i … dynie! Tak, tak moi drodzy, zbliża się Halloween! Noc z 31 października na 1 listopada to idealny czas na przebieraną imprezę! Gdzie iść w tym roku? Oto najlepsze imprezy Halloween, podczas których będziecie się upiornie dobrze bawić!

najlepsze imprezy halloween

Imprezy Halloween z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Niemalże w każdym klubie można znaleźć wydarzenie pełne upiorów. Jak znaleźć te najlepsze? Oczywiście z nami! Spośród wszystkich Warszawskich miejsc, wybraliśmy klika tych, które są po prostu najlepsze, a zabawa w nich będzie upiornie dobra!

W Orbicie Słońca
Na parkiecie W Orbicie Słońca powieje grozą – pojawią się duchy włoskiej mafii. Don Vito Corleone, Tony Soprano i Al Capone wpadną na rozeznanie. Wszyscy mają ten sam plan: strasznie się rozerwać! Wstęp będzie darmowy, a w przerwie miedzy tańcami będzie można jeść przerażająco smaczną pizze! Start 22:00.

Na przebranych czeka special promo: kupon na krwawego drinka!

impreza halloween w orbicie słońca

Dresscode: Duchy Włoskiej Mafii
Wejście: Darmowe
Adres: ul. Marszałkowska 45/49
Wydarzenie: Halloween: Duchy Włoskiej Mafii | Fafik x Vinylstealer

NIEBO
Imprezy Halloween w Niebie to już istna legenda. Każdy kto przekroczy próg znajdzie się w dwóch światach – diabelskie Piekło nad Niebem i upiorne jak nigdy Niebo. Za DJ-ką zagości zestaw siedmiu wyjątkowych artystów, a na barze wypijemy przerażająco dobre drinki. Impreza startuję o 21:00!

niebo

Dresscode: *im straszniej tym lepiej*
Wejscie: 30 PLN (*w przebraniu: 15 PLN)
Adres: ul. Nowy Świat 21
Wydarzenie: Halloween x Bacardi

Bal Wszystkich Świętych | VOGULE POLAND | Progresja
Brokat, upiory i największe hity – imprezy organizowane przez Vogule Poland to istny armagedon! Podczas Balu Wszystkich Świętych przekroczymy próg najgroźniejszego ze światów, czyli świata muzyki popularnej. Kolejna edycja corocznego Balu to kolejna wieczerza pełna straszydeł na parkiecie i w głośnikach. Niech dym spowije Wasze ciała, a de mono opanują Wasze mózgi! Start o 21:00.

impreza hallowen vogule poland

Dresscode: whatever, ale wypada się przebrać!
Wejście: 20 / 25 / 30 PLN
Adres: ul. Fort Wola 22
Wydarzenie: Bal Wszystkich Świętych

Miłość Kredytowa 9
Miłość może być straszna, ale również po grób! Przekonamy się o tym podczas imprezy Halloween w klubie Miłość Kredytowa 9. Jak co roku możemy spodziewać się najbardziej niespodziewanego! Nie zabraknie drinków, muzyki i upiornego towarzystwa. Rozpoczęcie o 22:00.

Dresscode: dowolny, ale warto się przebrać!
Wejście: 20 PLN (*w przebraniu do północy free)
Adres: ul. Kredytowa 9
Wydarzenie: Miłość Aż Po Grób x Halloween w Miłości x Łowcy!