Walentynkowa randka : 5 pomysłów na fajny wieczór.

Walentynkowa randka czyli 5 pomysłów na fajny wieczór. Walentynki już jutro, czas na romantyczną randkę, która sprawi, że Twoje serce szybciej zabije! Nie wiesz jeszcze, co zaplanować i gdzie ją spędzić? Spokojnie, mamy pięć super pomysłów, które możesz jeszcze śmiało wykorzystać ! 

Walentynki, dzień zakochanych! Ludzie świętują na różne sposoby – od słodkich kartek po romantyczne kolacje. Niektórzy wysyłają sobie wiadomości pełne uczuć, inni decydują się na odwiedziny w ulubionym miejscu albo wspólny wieczór przy filmie. Bez względu na to, jak spędzacie Walentynki, liczy się przede wszystkim okazanie miłości i docenienie drugiej osoby!

Walentynkowa randka: 5 pomysłów na fajny wieczór.

 1. Gwiazdka z nieba w prezencie walentykowym.  Idź na randkę do planetarium w Centrum Nauki Kopernik. 14 lutego odbędzie się pokaz walentynkowy Rejs po niebie. Perseusz i Andromeda zapraszają w romantyczną podróż. Ta para galaktycznych zakochanych zabierze Was nad rzekę Erydan, w okolice Wężownika, Krzyża Południa i Centaura.Poznacie romantyczne historie, związane z tymi konstelacjami. Leżeliście kiedyś w nocy na trawie, wpatrzeni w niebo i łączyliście gwiazdy w różne przedmioty? Zwierzęta? Postaci? To klasyczny scenariusz randki. Wiecie, jakie kształty są najpopularniejsze wśród konstelacji? Razem spróbujemy je odnaleźć i policzyć. Pokaz trwa około 45 minut i prowadzony jest na żywo przez prezenterów Planetarium. Dla widzów powyżej 15 lat.
 2. Ti Amo Tantissimo: W myśl starego przysłowia “Przez żołądek do serca” spędź włoski wieczór w Lupo Pasta Fresca, w menu Pasta d’amore czyli wielki powrót walentynkowego ravioli. To czerwony makaron w kształcie serc nadziewany ricottą, parmezanem, mascarpone, oregano i palonym masłem. Przejrzyj tylko te zdjęcia poniżej <3

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Lupo Pasta Fresca (@lupo.pastafresca)

   

  Chmielna 132/134 /Warszawa

 3. Otwieram wino ze swoją dziewczyną w Bar Rascal Jeżeli jesteście smakoszami wina, to Bar Rascal jest znakomitym miejscem na randkę. Serwują tam 300 różnych win naturalnych, które sami importują od 60 niedużych niezależnych producentów z Europy. Codziennie otwierają kilkanaście innych win, które serwowane są na kieliszki, a selekcja oferowanych win, stale rotuje. Wnętrza oczywiście piękne.

  Moliera 6 / Warszawa

 4. Wspólny masaż lub wizyta w spa. A może wspólny relaks w spa. W dniu walentynek różne miejsca prześcigają się w ofertach “dla dwojga” Wspólny masaż w orientalnym spa przy świecach to dobry przepis na miły, spokojny wieczór.
 5. Movie night, czyli budżetowa opcja na świętowanie walentynek. I na koniec stary sprawdzony sposób na fajną randkę. Wieczór filmowy. Wybierz Wasze ulubione filmy, zamów jedzenie na wynos, zadbaj o wyjątkowy nastrój rozpalając świece i gotowe.

Pomysłów mamy jeszcze sporo, takie na przykład jak walentynkowe pokazy filmów krótkometrażowych w kinach studyjnych typu warszawski ILUZJON, czy klimatyczny koncert jazzowy w JASSMINE, ale sprawdziliśmy dzisiaj i już nie ma biletów <3. Pozostajemy zatem przy tych 5 sprawdzonych <3 i życzymy miłości.  Nie tylko jutro <3