Klimat :: impreza dla klimatu w klubie Niebo

Z każdym dniem klimat na ziemi podupada. By go ratować, klub Niebo organizuję imprezę, z której część dochodu zostanie przekazana na cele Fundacji Nasza Ziemia. Odbudujcie klimat razem z nami!

klub niebo plakat imprezy klimatDżungla, elektroniczne dźwięki i hawajski street food. Palmy zamiast zżółkniętych liści, kolorowe światła w miejsce wszechobecnej szarości, poke bowle zastępujące pierogi. Tak właśnie zapowiada się impreza dla klimatu w klubie Niebo!

LuLu Malina i rezydenci najlepszych elektronicznych imprez przeniosą was 12 października w inną szerokość geograficzną, gdzie w środku lasu tropikalnego znajdziecie najlepszy letni festiwal. Oprócz specjalnie na tę noc stworzonej scenografii, imprezie towarzyszyć będzie street food’owa wersja hawajskiego menu Raj w Niebie!

Nie jest to jednak kolejna zwykła impreza! Otóż klub Niebo walczy nie tylko o to byśmy mieli wspaniały weekend, ale też o naszą planetę! Jeden procent dochodu z imprezy zostanie przekazany na cele Fundacji Nasza Ziemia. Warto więc tego wieczoru nie żałować sobie na barze!

Śmiało można powiedzieć, że czeka na was najbardziej klimatyczna impreza w mieście! Nie zabraknie gorących przebojów, które wprawią w ruch i sprawią, że poczujecie się jak w prawdziwej dżungli!
Zagrają:
LuLu Malina
GiGi / PL
TENES PL
20+

Więcej informacji na WYDARZENIU.