Guilty Pleasure – nowy cykl imprez w klubie NIEBO

Chyba każdy z nas ma swoje muzyczne Guilty Pleasure – trochę wstydliwe, ale tak dobre, że po każdym przesłuchaniu czujemy się bosko. Dlaczego więc by nie podzielić się swoją radością z innymi? Klub NIEBO daję nam te możliwość, serwując nam nowy cykl imprez o nazwie Guilty Pleasure.

plakat GUILTY PLEASURE

Podczas tego cyklu niczego się nie wstydzimy i pokazujemy, że nie jesteśmy osamotnieni w tańcach do „Hit me baby one more time”. Czego w ukryciu słuchają gwiazdy? Jaki jest guilty pleasure song Sebastiana Stankiewicza czy Antka Królikowskiego? Co odważą się zagrać? Wszystkiego dowiecie się na niebiańskim parkiecie!

Guilty pleasure: „When you enjoy a type of music but you are too ashamed to admit you listen to it to your friends”

Sebastian Stankiewicz – Rysiek z Barw Szczęścia, 1/2 zespołu Petarda, adorator Marioli Kiepskiej, Tomasz w Uchu Prezesa. Gdyby to zabrzmiało dla kogoś niepoważnie – przypominamy, że nagroda dla najlepszego aktora drugoplanowego podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni trafiła właśnie do niego.

Antek Królikowski – najpopularniejsze polskie seriale, Agent, The Story Of My Life, Kocham Cię Polsko – Antek to wszystko ma już za sobą, co dalej? My nie wiemy, ale redakcja Pudelka z pewnością tak.

Oboje umiejętności taneczne zaprezentowali w Tańcu z gwiazdami, teraz czas na was.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2247966798641547/