Kto z nas po ciężkim tygodniu pracy nie lubi spotkać się ze znajomymi i wyjść beztrosko na miasto? Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na rozluźnienie się jest nasz typowo polski trunek – czysta wódka! Macie swoje ulubione miejsca na shoty? Nie ma na co czekać, głosujcie na swoich faworytów! 

Głosować można co 24 godziny tylko do 17 stycznia!

shhhhot (1)

[poll id=”6″]

ULUBIONA 

Najtańsza wódka w mieście, chyba nigdzie indziej nie napijecie się czystej za mniej niż 2 zł. To miejsce znają wszyscy, ten kto odwiedza Ulubioną w weekendy, wie, że często ze względu na tłumy miłośników tego shot baru, trudno się tam dostać.

ULUBIONA11

SPECTRUM

To jedno z naszych ulubionych miejsc w pawilonach, świetni barmani i barmanki, szeroki wybór shotów, tyle nam wystarczy aby dobrze bawić się w weekend!

spectrum

PIJALNIA WÓDKI I PIWA

Pijalnia Wódki i Piwa doczekała się już kilku lokalizacji w stolicy. Oryginalne wnętrze, barmani ubrani w białe koszule oraz co najważniejsze dostępność trunków i przekąsek przez 24 h.

ppp

GŁĘBOKIE GARDŁO 

Shot bar na Bednarskiej w swojej ofercie ma ponad 100 autorskich shotów, to chyba wystarczający argument aby zajrzeć tam ze znajomymi.

unnamed

AFERA NA SZPITALNEJ

Tu wódka jest zawsze zimna (ciepła tylko na prośbę klienta), a pyszne tradycyjne polskie przekąski przygotowywane są specjalnie dla Was przez najlepszych kucharzy.

afera.jpg

OJCZYSTA CZYSTA

Ojczysta Czysta to jak sugeruje sama nazwa miejsce z polskimi przysmakami, a co najważniejsze, także z polską wódką.

ojczysta.jpg

DO DNA

Zaraz obok Ulubionej znajdziemy kolejne miejsce idealne na szybkiego shota. Po zejściu schodami w dół znajdziemy bar Do Dna, w którym napijemy się różnego rodzaju wódek, a cena jest jak najbardziej  konkurencyjna – 3 zł, tyle wystarczy tam do szczęścia.

dodna4

PLAN B

Plan B, miejsce na placu Zbawiciela, cieszy się ogromną popularnością wśród Warszawiaków, nierzadko, szczególnie gdy na dworze jest jeszcze ciepło można zobaczyć tłumy stojące przed barem, o tym co dzieje się w weekendy w środku nawet już nie wspomnimy. Mimo wszystko lubimy tu wpadać na shota. To chyba jedyne miejsce, gdzie znajdziemy jeszcze sale dla palących.

planbb

PRZEKĄSKI U ROMANA

Najpopularniejszy barman z Przekąsek Zakąsek, w tym roku zdecydował się otworzyć swój własny biznes. Przekąski u Romana działają 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, zjemy tam śniadanie i lunch, a wieczorem napijemy się wódeczki, którą zagryziemy pyszną przekąską.

10669257_305008749692896_5120554104120853773_o

ŻYCIE WARSZAWY

W Życiu Warszawy zawsze możemy liczyć na miłych panów barmanów i niezawodną gorzką żołądkową. Oprócz napojów wyskokowych zjemy tu także coś na ciepło, aby nie zabrakło nam sił na dalszy melanż!

życie

META SETA GALARETA

Meta doczekała się już kilku lokalizacji w Warszawie, my najczęściej jesteśmy na Foksal, z racji bliskiej odległości od innych barów na Nowym Świecie. A Wy gdzie zaglądacie najczęściej: Foksal, Mazowiecka, a może Meta Disco na Parkingowej?

metaa

PYK I ŁYK

Mały, niepozorny lokal, w bramie, która prowadzi nas do pawilonów. To miejsce ujęło nas płytami winylowymi oraz oryginalnymi grafikami, które ozdabiają ściany baru.

pykilyk