Mokotowskie Spotkania

Już 16 kwietnia rozpocznie się wielkie święto dla fanów mody – Mokotowskie Spotkania w Placu Unii. To cykl, który już na stałe wpisał się w kalendarium wydarzeń w stolicy, a do tego jest świetną okazją do integrowania się lokalnej społeczności.

Mokotowskie Spotkania to wyselekcjonowane marki polskich projektantów i rękodzielników. Są świetną okazją na zdobycie wyjątkowych produktów – ubrań, biżuterii czy niesztampowych dodatków. Co miesiąc gromadzą wokół siebie sympatyków polskiej mody, poszukiwaczy dobrej lektury oraz osoby szukające inspiracji i chcące bezpośrednio poznać twórców lokalnych marek. Co wpływa na sukces Mokotowskich Spotkań?
Polski rynek biżuteryjny i odzieżowy obecnie cieszy się popularnością. Powstają marki, których produkty wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy detal, często z naturalnych surowców lub eko materiałów. Mokotowskie Spotkania to właśnie przestrzeń, w której dostępny jest taki asortyment. Ponadto, wydarzenie to jest szansą dla okolicznych mieszkańców na niebanalne spędzenie wolnego czasu.

Dogodna lokalizacja

Atutem wydarzenia jest także jego lokalizacja. Plac Unii znajduje się w samym sercu Mokotowa. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane, a ponadto leży w linii prostej od centrum.

Plac Unii a Mokotowskie Spotkania

Dla nas Mokotowskie Spotkania to sposób na urozmaicenie stałej, szerokiej oferty, dostępnej u naszych najemców, ale także tradycja i wyrażenie szacunku dla polskiej produkcji i twórców – komentuje Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii.

Kwietniowa odsłona Mokotowskich Spotkań

Mokotowskie Spotkania mają na celu wspieranie lokalnego rynku i popularyzowanie polskiej mody wśród mieszkańców Warszawy, a także są sposobem na rozpoczęcie dialogu między grupami zainteresowań. Wydarzenie to odbywa się raz w miesiącu, często nawiązując do okolicznych świąt.

Najbliższa edycja Mokotowskich Spotkań w wielkanocnej odsłonie odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia (wtorek-czwartek), w godzinach 10-21. Wstęp bezpłatny.