Słoneczne São Paulo, 1984, czasy dyktatury… Estela ma 17 lat i przechodzi burzliwy okres dojrzewania. Próbuje sobie poradzić ze skomplikowanym światem seksu, miłości i przyjaźni. Od problemów dnia codziennego ucieka w świat muzyki, w którym króluje David Bowie.

1 / 1

Przewodnikiem po świecie muzyki jest jej wujek Carlos, pracujący w Kalifornii jako dziennikarz muzyczny. Największym marzeniem Esteli jest podróż do USA, która staje się dla niej symbolem wolności i największym pragnieniem. Jednak rzeczywistość  i miłosne dylematy stają na drodze do realizacji marzenia. Czy Esteli uda się bezkolizyjnie wejść w świat dorosłych i obronić swój młodzieńczy sen?

Z TYM FILMEM ZOBACZYSZ ANIMACJĘ “MIRRORS”, REŻYSERIA ZOFIA LUBIŃSKA I MAI BUI NGOC. Mieszkańcy pewnego miasteczka są zapatrzeni tylko we własne odbicia. Lustra zastąpiły im dłonie. Nieprzypadkowo lustra jednej z bohaterek tłuką się na wskutek upadku. Powoli budzi się i zaczyna odkrywać otaczającą ją rzeczywistość. W towarzystwie psa wyrusza w podróż wśród uliczek płaczącego miasta, by odnaleźć człowieka, który ją zauważy…