5 miejsc, które musisz odwiedzić na Halloween

Halloween 31 października to noc podczas, której wszyscy chętnie zakładamy odjechane, straszne stroje i wyruszamy na najlepsze imprezy w mieście. Gdzie w tym roku spotkamy najstraszniejsze hity? Niebo, WARMUT czy Smolna?

1. Halloween w Niebie x Bacardi
Niebo budzi wszystkie najstraszniejsze demony. Ostatnia noc października nie będzie spokojna! Razem z Bacardi przygotowali najmocniejsze Halloween w Warszawie. Przyjdź sprawdzić jak wygląda wyjątkowo upiorne NIEBO i nie zapomnij strasznego przebrania! W Niebie straszyć będą:  GLASS Hunters, Kuvau, Princess Rap,
Rapperoni, Zeppy Zep, Alex Köffer.

Wydarzenie: facebook.com/events
2. Dynia to dynia – nie drąż x Jackpot Warsaw
Jesteś straszny !!! – powiedziała Marlena do Krystiana z wyrzutem.
Krystian wstał i wyszedł na Halloween.

Jest to suchar wymyślony tuż po konsumpcji kremu z dyni, więc teoretycznie wszystko jest w temacie, a dynia jednak wydrążona. Halloween to przerażający pretekst by w środku tygodnia od tak przy środzie wyjść z domu i urwać zwłaszcza jak „Marlena ma uwagi”. Ten straszny miting zaczniemy wcześniej niż zwykle czyli o godzinie 22:00. Fani horrorów znajdą w specjalnie przygotowanym na ten dzień menu – koktajle na bazie Jack Daniel’s Tennessee Honey.

Wydarzenie: facebook.com/events

3. Halloween na Marszałkowskiej 45/49 ▼ WARMUT x GRAM
Warszawska siedziba wermutu WARMUT i nowy arcade’owy bar GRAM – w skrócie ambasada stołecznej rozrywki – zapraszają na przerażająco udaną noc we wnętrzach zabytkowego MDMu! Marszałkowska 45/49 właśnie rozrosła się o kolejne piętro, a co za tym idzie – więcej przestrzeni, dodatkowy bar i brak miejsca na nudę. W Halloween, w wyjątkowo upiornym przebraniu, straszymy od wieczora do rana! Dla przebranych niespodzianka!

Wydarzenie: facebook.com/events

4. II Urodziny Smolnej x Clergy: Cleric / Kwartz / Wrong Assessment
Drugi rok na Smolnej. Dziękujemy za każdą przetańczoną sekundę, za wszystkie uwolnione emocje. Zaczynamy wspólnie trzeci rok i mamy nadzieję, że będziecie z nami równie często jak przez ostatnie dwa lata. Smolna:
C L E R G Y Showcase: Cleric, Kwartz, Wrong, Assessment, Violent Patio: Deaf Can Dance & Seb Skalski long

Wydarzenie: facebook.com/events

5. HallOweeN w SPATiFie. RakietA
Oto obchodzimy Dziady! Zstępujcie w święty przybytek; Jest jałmużna, są pacierze, I jedzenie, i napitek. Dziady, Haloween, Spatif i My Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie? Cukierki albo psikus? Psikus i Rakieta!

Wydarzenie: facebook.com/events