Z początkiem roku do rodziny produktów Jack Daniel’s dołącza ognisty Jack Daniel’s Tennessee Fire. Dystrybutor chce tym ruchem zainteresować fanów marki Jack Daniel’s, oraz poszerzyć owe grono o nowych konsumentów, którzy lubią nowinki i smakowe alkohole. Jack Fire to produkt skierowany do osób lubiących miejskie życie tętniących muzyką klubów.

Pierwszą smakową propozycją z Lynchburga był Jack Daniel’s Tennessee Honey, który od czasu wprowadzenia na rynek w połowie 2012 r. cieszy się popularnością. Miłośnicy Jack’a mogli już poznać jego brata, Fire’a, podczas zagranicznych wojaży. Do tej pory Jack Fire został gorąco przyjęty w Anglii, Francji, Niemczech i u sąsiadów z Czech. Na polskim rynku Tennessee Fire dostępny jest od stycznia 2017r. Ognisty temperament nowego Jack’a objawia się w intensywnym, cynamonowym aromacie z mocno wyczuwalną nutą klasycznego Old No. 7. W mariażu smaku legendarnego Jack’a z cynamonowym likierem ewidentnie iskrzy! To połączenie potrafi zaskoczyć harmonijnym przejściem ze słodkiego, łagodnego początku do ostrego, ognistego finiszu.

Jack Daniel’s® Tennessee Fire łączy w sobie subtelny, wyjątkowy smak legendarnego  Jack’a Daniel’sa z charakterystyczną nutą intensywnego likieru cynamonowego, dając w efekcie wyśmienitą kompozycję – komentuje Jeff Arnett, Master Distiller.