Świąteczne drzewko w Lynchburgu, gdzie tworzony jest Jack Daniel’s Old No.7, budowane jest przez 7 dni i waży 7 ton. Może to przypadek, a może faktycznie liczba 7 i Jack są nierozłączną parą… Jedno jest pewne, wszystko co pochodzi z Destylarni charakteryzuje się autentyzmem, choinka bożonarodzeniowa również.

Świąteczne drzewko ma różne postaci, czasem sztuczne, wytworzone z przeróżnych surowców, czasem prawdziwe, pachnące lasem,  zawsze jednak oddające charakter miejsca, które zdobi. Mieszkańcy Lynchburga w stanie Tennessee doskonale wiedzieli jak oddać charakter ich małego miasteczka, które od 150-ciu lat słynie z tamtejszej Destylarni. Choinka jest budowana ze składnika Jack Daniel’s Tennessee Whiskey – beczki, a właściwie 140-stu beczek, z amerykańskiego białego dębu, które do tworzenia Jack’a używane są tylko raz.

Lynchburg powoli wypełnia już atmosfera nadchodzących Świąt. To bardzo specjalny czas w naszym miasteczku, w którym każdy traktuje każdego jak rodzinę. „Mamy tu bardzo silną społeczność, którą łączy wspólna więź z Destylarnią Jack Daniel’s. mówi Jeff Arnett, Master Distiller Jack Daniel’s.

Kiedy choinka stanie już przed Destylarnią, wszyscy pracownicy i mieszkańcy miasteczka gromadzą się wokół niej i razem świętują jej rozświetlenie. Wydarzeniu towarzyszy ciepła, rodzinna atmosfera, która jednoczy i umacnia relacje między mieszkańcami. W Lynchburgu ważniejsze od tego, co pod choinką jest to, kto wokół niej.