Chciałabym pochwalić się i zarazem zaprosić Was do naszego nowego „dziecka”.  Pomysł na tego rodzaj przestrzeń w naszych głowach dojrzewał od bardzo dawna,  brakowało zawsze miejsca, pieniędzy, czasu, rąk do pracy. Kilka miesięcy temu sprawy nabrały wiatru w żagle i chyba się  udało. Gorąco zapraszamy…

Latawiec Bar/Klub/Kawiarnia Latawiec to lekka forma rozrywki, a celem właścicieli jest stworzenie miejsca spotkań sprzyjającego nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Otwarty od wczesnego rana do nocy lokal ma zachęcić do błogiego relaksu w samym centrum Warszawy. Niczym Dr Jekyll i Mr Hyde: za dnia – grzeczna przestrzeń kawiarni oferuje śniadania, ciasta oraz lekkie i pożywne przekąski lunchowe, pyszną kawę a także świeżo wyciskane soki owocowe, natomiast po zmroku zmienia się w regularny drink-bar (boskie drinki na bazie świeżych owoców!) Czwartkowe wieczory wypełnione są koncertami natomiast weekendy całonocnymi imprezami do białego rana.

Warszawskie korzenie LATAWCA:

Nazwa LATAWIEC nie jest przypadkowa – lokal sąsiaduje z elementem architektury warszawskiej zwieńczającym oś stanisławowską – osiedlem ” Latawiec” wybudowanym w połowie lat 50-tych.

(Julka: Wnętrze przypomina {cyt.klienta} „berliński” klimat. Niebieska podłoga, piękny drewniany bar, krzesła projektu Harrego Bertoia, i abstrakcyjna konstrukcja latawca podwieszona pod sufitem tworzą bardzo ciekawą przestrzeń. Zresztą…sami musicie zobaczyć. Zapraszam w imieniu właścicieli. Adres: Armii Ludowej 12 🙂 )

Miejsce „z tych” : do polubienia 🙂 : http://www.facebook.com/kawiarnialatawiec