Malka Wypieki. Sąsiedzkie ciastka.

Warszawska Sadyba zyskuje nową perełkę w swoim krajobrazie kulinarnym – Malka Wypieki. Ta mała sąsiedzka kawiarnia, choć dopiero raczkuje, już zaczyna zaskakiwać swoją oryginalnością i urokiem.

 

Sadyba. Wspaniałe miejsce do życia.

Od lat Sadyba, niepozorna dzielnica Warszawy, pomalutku zdobywa serca mieszkańców, stając się prawdziwym rajem dla miłośników życia na pograniczu miejskiego zielonego serca. To właśnie tutaj, w cieniu kolorowych drzew i przy ulicach pełnych uroku, rozkwita nowe centrum kulinarnych doznań – Malka Wypieki.

Z dala od zgiełku centrum, Sadyba zyskuje coraz większą popularność jako idealne miejsce do życia. Stopniowo przyciąga uwagę mieszkańców Warszawy, wypychając z piedestału dotychczasowe ikony miejskiego życia jak Żoliborz czy Saską Kępę. Coraz więcej osób docenia urok spokojnych uliczek, malowniczych skwerów i przytulnych kawiarenek, które czynią tę dzielnicę niezwykle atrakcyjną.

Malka Wypieki. Sądziedzka Kawiarnia.

Kiedy wchodzi się do środka, atmosfera nie przytłacza bogactwem wystroju, ale to właśnie w prostocie tkwi jej urok. Gołe, białe ściany i podłoga, a na nich tylko delikatny akcent zieleni – to właśnie minimalistyczna estetyka Malki. Z jednej strony, za zieloną ścianką, ukrywa się tajemnicze zaplecze, gdzie na bieżąco w ciągu dnia powstają aromatyczne wypieki.

W części dla klientów, zwraca uwagę okazały zielony kontuar, na którym stoik okazały ekspres do kawy,  oraz pełno przysmaków. Przygotowano także miejsca do siedzenia zarówno dla tych, którzy pragną cieszyć się widokiem okolicy zza szyby, jak i dla tych, którzy wolą odrobinę prywatności.

Co wyróżnia Malkę spośród innych kawiarni? Przede wszystkim jej oferta. Właścicielki postanowiły zrezygnować z tradycyjnych chlebów na rzecz bułek, kanapek i ciast. Co więcej, klientom nie będzie serwowany gotowy katalog tortów do wyboru. Zamiast tego, Malka zapowiada, że będą słuchać potrzeb swoich klientów i tworzyć dla nich torty na miarę.

Innowacyjność kawiarni przejawia się również w dziale kaw i herbat. Tu nie znajdziemy typowych ofert sieciowych. Właścicielki samodzielnie tworzą unikatowe kompozycje, a kawy pochodzą z ich ulubionego blendu, który od lat cieszy podniebienia gości restauracji.

Malka Wypieki nie stawia na wielkość porcji czy złożoność menu. Tutaj prostota idzie w parze z wysoką jakością i indywidualnym podejściem do klienta. Ceny? Duża Czynamonka, Czekoladanka, cze Kaedamonka 12 płn. Bajgle 5 pln szt.

malka wypieki
1 / 4

Planowane jest także otwarcie letniego ogródka, który zapewni dodatkową przestrzeń do delektowania się wypiekami i aromatycznymi napojami.

Malka Wypieki to nie tylko kawiarnia – to miejsce, gdzie prostota spotyka się z indywidualnością, a smak jest na pierwszym miejscu. Dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż standardowych kawiarnianych doznań, Malka staje się prawdziwym odkryciem na kulinarnej mapie Warszawy. Zapamiętajcie ten adres: Okrężna 7, 02-916 Warszawa

Bądź na bieżąco, śledź nas na instagramie.