W najbliższy piątek w Warszawie odbędzie się wydarzenie, podczas którego wystąpi dwójka bardzo cenionych artystów w świecie ambitnej muzyki elektronicznej. W klubie Smolna wystąpią Laurel Halo oraz Objekt!

Laurel Halo to artystka znana ze świetnych produkcji wydawanych w cenionej, zarządzanej przez Kode9 wytwórni Hyperdub – tej samej, w której swoje utwory publikowali m.in. Burial, Zomby czy DJ Rashad. Ostatni krązek Amerykanki pt. „Dust” ukazał się w zeszłym roku i został świetnie przyjęty zarówno przez słuchaczy, jak i recenzentów, o czym świadczą wysokie oceny albumu m.in. w serwisach Pitchfork czy Resident Advisor. Objekt to z kolei artysta z Wielkiej Brytanii, który większość produkcji wydaje własnym sumptem i prezentuje je podczas występów na całym świecie – w tym roku zagrał już m.in. podczas znanego festiwalu Sonar czy podczas francuskiego Nuits Sonores. Co ważne, według redakcji brytyjskiego Mixmaga, jego utwór pt. „Theme From Q” to najlepsza produkcja 2017 roku.

Tuż po wydarzeniu z udziałem Laurel Halo i Objekta, odbędzie się impreza z udziałem legendy sceny drum & bass oraz szefa popularnej wytwórni Hospital Records – Tony’ego Colmana, znanego jako London Elektricity. Brytyjczyk miał wielki wpływ na sukces i popularność m.in. takich artystów, jak High Contrast, Netsky czy Danny Byrd, a jego sety DJ-skie rozgrzewają publiczność na całym świecie już od ponad 20 lat.

Więcej na www.smolna38.com