Kraków rusza na zakupy w ramach akcji Summer Shopping Days!

Kraków rusza na zakupy w ramach akcji Summer Shopping Days!
local shops / promo / free drinks / summer vibe. Summer Shopping Days to „święto zakupów” skupione na lokalnych sklepach, butikach, concept store’ach z ubraniami, butami, designem, kosmetykami, książkami, roślinami i innymi oryginalnymi rzeczami. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji szykują wielkie obniżki, akcje promocyjne i wiele atrakcji. W wybranych miejscach – welcome drink w postaci piwa Bud, Prosecco, czy koktajli.

 

W Krakowie, 24 lipca akcja obejmie m.in. Forum Designu, miejsce które jest pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą Designu. Zakupimy tu produkty polskich projektantów mody i sztuki użytkowej oraz uznanych marek i artystów. W piątek, dzięki uruchomieniu Art Sfery na łące przed Forum odbędzie się plenerowa wystawa fotografii, a następnie wyświetlanie filmu. Dla tych, którzy lubią się rozciągnąć o godzinie 13:00 darmowa lekcja jogi. A dla tych bardziej ceniących sobie wypoczynek, niż ruch barmani przy-rządzą najpyszniejszą kawę i drinki w Krakowie.
Kolejne sklepy to Unikke Design & Friends pełen oryginalnej biżuterii od młodych twórców, MAPAYA z wyjątkowymi artystycznymi ubraniami w stylu boho oraz butik w skandynawskim klimacie Anna Gregory, gdzie odbędzie się spotkanie z projektantką.
Na krakowskim Kazimierzu przy Józefa warto odwiedzić Szpeje, mały sklep vintage, z mnóstwem wyjątkowych elementów wystroju wnętrz i skorzystać z wielu promocji przygotowanych w dniu Akcji. Po ubrania i gadżety vintage można także wpaść do Lucky Girl / Original Vintage, Taki tam vintage, czy Jedna z drugą, które szykują mnóstwo atrakcji.
Warto również zajrzeć do sklepu Punca z polskim wzornictwem oraz Rzeczy Sa-me, który tego dnia przygotuje stół pełen kwiatów oraz rzeczy związanych z roślinami i latem w specjalnych cenach.
Miejsca wypełnione polską modą to także Concept Room i butik Backstage przy Rynku Głównym. Na liście nie mogło zabraknąć sklepu IDEA FIX, który od 2009 roku promuje polskie marki i polskie produkty. A na koniec warto odwiedzić Perfumerię Lu’lua oferującą zapachy niszowych, luksusowych marek, a także najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne.

Lista krakowskich sklepów biorących udział w Summer Shopping Days:
Anna Gregory, Józefa 2
Backstage, Rynek Główny 12 (Pasaż 13)
Concept Room, Rynek Główny 12 (Pasaż 13)
Forum Designu, Focha 1
Idea Fix, Stradomska 16
Jedna z drugą, Józefińska 47
Lucky Girl / Original Vintage, Rynek Podgórski 2
Lu’lua Perfumeria, Józefa 22
Mapaya, Józefa 3
Punca, Krakowska 26
Rzeczy Same, Nadwiślańska 11 (lok. 336)
Szpeje, Józefa 9
Taki Tam Vintage, Starowiślna 51
Unikke, Józefa 6

Szczegóły i lista sklepów we Wrocławiu i Trójmieście wkrótce.

www.shoppingdays.pl
www.instagram.com/shopping_days_pl
www.facebook.com/ShoppingDaysPL