Summer Shopping Days | Trójmiasto 7 sierpnia

Już w najbliższy piątek, 7 sierpnia Trójmiasto ruszana zakupy w ramachakcji Summer Shopping Days! local shops / promo / free drinks / summer vibe

Summer Shopping Days to „świętozakupów” skupione na lokalnych sklepach, butikach, concept store’ach z ubraniami, butami, designem, kosmetykami, książkami, roślinami i innymi oryginalnymi rzeczami.

Wszystkie sklepy biorące udział w akcji szykują wielkie obniżki, akcje promocyjne i wiele atrakcji. W wybranych miejscach – welcome drink w postaci piwa Bud, Prosecco, czy koktajli.

W Trójmieście, 7sierpnia akcja obejmie m.in. PLACE OF ART, czyli miejsce w którym znajdują się rzeczy polskich, niszowych projektantów. Łączy się w nim moda, design i sztuka bycia razem. W dużej mierze w sklepie można znaleźć autorską markę – COLORAT, ale również biżuterię i dodatki innych projektantów. Colorat to przede wszystkim kolory i wzory projektowane przez artystę grafika i przenoszone na codzienne ubrania. W dniu wydarzenia będzie można skorzystać z rabatów – 10% na wszystko. Dodatkowo czekać będzie niespodzianka w formie prezentu, słynne wypieki z lokalnej i zaprzyjaźnionej cukierni NoToCiacho, prosecco oraz piwo Bud.Na miejscu będzie też można spotkać współwłaścicielkę marki.

Szczegóły:

https://www.facebook.com/events/230494434605144/

www.shoppingdays.pl
www.instagram.com/shopping_days_pl
www.facebook.com/ShoppingDaysPL