Summer Shopping Day we Wrocławiu

Summer Shopping Day we Wrocławiu. Już w najbliższy piątek, 31 lipca Wrocław rusza na zakupy w ramach akcji Summer Shopping Days! local shops / promo / free drinks / summer vibe

 

Summer Shopping Days to „święto zakupów” skupione na lokalnych sklepach, butikach, concept store’ach z ubraniami, butami, designem, kosmetykami, książkami, roślinami i innymi oryginalnymi rzeczami. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji szykują wielkie obniżki, akcje promocyjne i wiele atrakcji. W wybranych miejscach – welcome drink w postaci piwa Bud, Prosecco, czy koktajli.

We Wrocławiu, 31 lipca akcja obejmie m.in. MOBO, czyli butik prezentujący dorobek niemal trzydziestu polskich projektantów wraz z założycielką Maritą Bobko. Tworzą wspólnie przestrzeń łączącą pasję oraz troskę o detale. Warto również odwiedzić autorską pracownię prowadzoną przez projektantkę Agę Mitek, gdzie od początku procesu projektowego do ostatniego szwu powstają wszystkie ubrania Cub Clothes. Można tu też zakupić dodatki od zaprzyjaźnionych marek. A w ten piątek projektantka zaprasza na tort i toast z okazji 8. urodzin marki. Wszystko to przy dźwiękach muzyki granej na żywo przez DJ’a. Miłośnicy kwiatów muszą koniecznie odwiedzić Wili Wianki, wyjątkową kwiaciarnię na ulicy Ołbińśkiej, w starej części wrocławskiego Nadodrza, gdzie pasja przeplata się z naturą. Nie można znaleźć tu plastiku, a każdy centymetr pracowni wypełniony jest kolorem kwiatów z lokalnych farm, zielenią i nietypowymi dodatkami. Oni również świętują tego dnia swoje urodziny i zapraszają z tej okazji na słodkości. Kolejnym zielonym miejscem na mapie Wrocławia jest lokal Weź Chabazie, gdzie można znaleźć piękne bukiety, kolekcjonerskie rośliny doniczkowe, a także skorzystać z porad. Zapraszamy również do Zielonej Wrony, gdzie znajdziemy niezwykłe gatunki roślin z całego świata, jak również lasy w słoju, zielone obrazy i roślinne akcesoria.

Szczegóły i lista wrocławskich sklepów Summer Shopping Day we Wrocławiu
https://www.facebook.com/events/1523292807853701/

www.shoppingdays.pl
www.instagram.com/shopping_days_pl
www.facebook.com/ShoppingDaysPL