Imprezowy rozkład jazdy w Hulakula

Sezon letni w kultowej Hulakula na ul. Jagiellońskiej 82B trwa w najlepsze! Zumba na świeżym powietrzu, leżaki, muzyka na żywo i wakacyjne drinki to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych dla gości warszawskiego centrum rozrywki.

Pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Warszawskie centrum rozrywki Hulakula przygotowało ciekawe propozycje imprezowe, które pozwolą poczuć wakacyjny klimat. Szczegóły poniżej!

Poniedziałki z DJ Wiką
Najstarsza dj-ka w Polsce i legenda rodzimej sceny klubowej ponownie zagościła przy konsoli w Hulakula. Międzypokoleniowe imprezy przy dźwiękach przebojów wszechczasów w aranżacji DJ Wiki odbywają się w każdy poniedziałek od 16:00. Impreza jest biletowana, a za wstęp należy zapłacić 10 zł.

Zumba pod chmurką
Wtorek oznacza tylko jedno: niezwykłą eksplozję pozytywnej energii na bezpłatnych zajęciach zumby z Oktawianem Zagórskim. Wakacyjna edycja, czyli summer class, będzie odbywała się w letniej strefie Hulakula w każdy wtorek od 20:00. Będzie moc!

Piątkowy chill w ogródku
W każdy piątek Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza do swojego ogródka na chillout na leżakach. Gwiazdą wieczoru będą orzeźwiające koktajle na bazie toniku, a odpoczynek umilą sety jednego z dj-ów rezydentów. Na wszystkich gości na barze będą czekały drinki w promocyjnych cenach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Soboty w rytmie disco polo
W sobotę 11 lipca Hulakula rozpoczęła cykl imprez dla wszystkich miłośników muzyki tanecznej i disco polo. W miniony weekend na letniej scenie muzycznej zaprezentował się zespół Kwestia 07, twórca hitów tj. Toksyna i Lato. Warszawskie centrum rozrywki zapowiedziało już kolejne wydarzenia. 18 lipca (sobota) w Hulakula wystąpił Ronnie Ferrari, a w ostatnią sobotę miesiąca odbędą się 5. urodziny znanego zespołu Łobuzy. Liczba biletów na koncerty jest ograniczona. Zakupu można dokonać przez stronę internetową hulakula.com.pl.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrzena ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

EXAMPLE.PL