Kiermash ONLINE #WDOMU

Pierwszy raz w historii KIERMASHu spotkamy się Online, by wspólnie cieszyć się zakupami u polskich projektantów i designerów. Bądźmy w ten weekend razem! Chociaż każdy w swoim domu.

Od zawsze misją KIERMASHu było tworzenie platformy spajającej świat twórców i ich odbiorców. Nawet w czasie koronawirusa nie poddajemy się i stawiamy czoła sytuacji jaka nas wszystkich spotkała.

Wiemy, że wydawać się może, że KIERMASH Online to nie to samo co spotkania z projektantami na żywo… organizatorzy obiecują jednak:

Będzie naprawdę fajnie.

Na Facebooku wydarzenia KIERMASH skupi się na promocji polskich marek, ukazaniu rąbka produkcji poszczególnych projektów. Wystawcy opowiedzą o materiałach, zapewnią ZNIŻKI i podpowiedzą co nowego w… modzie piszczy.

#Wspierajpolskiemarki
Czas przestoju i kwarantanny postawił duży znak zapytania przed przyszłością istnienia wielu polskich marek. Stanęły one oko w oko z kryzysem w nierównej walce. To między innymi od nas zależy czy wiele z nich będzie miało szansę przetrwać.

Zapytaliśmy Organizatorów jak KIERMASH Online będzie działał? Oto ich odpowiedź:
• Przedstawimy Wam poszczególne marki, skupimy się na poznaniu ich historii i idei. Każdemu wystawcy poświęcimy czas i miejsce na naszym fan page’u. Poznamy się „od zaplecza”.
• Będziemy się łączyć na live z wystawcami. Technologia pozwoli Wam poczuć się prawie jak podczas KIERMASHu na żywo. Kiermash będzie trwał przez całe 2 dni, czyli 48 godzin, zrobicie więc zakupy w dzień i w nocy (każdy znajdzie porę dla siebie).
• Jak wiecie naszą misją jest pokazywanie i promowanie zrównoważonej mody, dlatego w trakcie wydarzenia będziecie mogli uczestniczyć w niezwykle ciekawych webinarach
• Zaplanowaliśmy również KONKURS. Do wygrania będą bony, które wykorzystacie podczas KIERMASHu. Szczegóły na facebooku: facebook.com/kiermash
• Kiermash Online to także miejsce, w którym będziecie mogli szukać poleceń, wsparcia i opinii. Z każdym wystawcom porozmawiacie i skonsultujecie się w sobotę i niedzielę między 11:00 a 17:00.
• Wszystkie publikowane u nas produkty będziecie mogli kupić bezpośrednio u marek biorących udział w akcji. Stworzymy dla Was wirtualną mapę wystawców i ich sklepów.
• 23 i 24 maja przy dokonywaniu zakupów Online na hasło „Kiermash” otrzymacie zniżki, nawet do 50%!!!
• Przygotujemy dla Was specjalną selekcję. Otwieramy się na całą Polskę. Będą Wasi ulubieńcy znani z XXIII edycji KIERMASHu, ale też sporo nowości.

Co znajdziecie u kiermashowych wystawców Online:
• zrównoważoną i odpowiedzialną modę od polskich marek i projektantów
• wiosenne i letnie ubrania, z dużym naciskiem na oversize i casual
• zwiewne sukienki – basicowe bluzki – oryginalne koszule – kolorowe szale i czapki torby – plecaki – piękną biżuterię
• naturalne i wegańskie kosmetyki do twarzy i ciała
• akcesoria domowe

JEST TEŻ BONUS! Pierwsza wystawa KIERMASHu zorganizowana Online.

Organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan zachęcają:

Podczas KiermashU ONLINE zakupy Internetowe u naszych wystawców to nie wszystko. Przez 23 edycje zebraliśmy sporą kolekcję fotografii z cyklu „Dziękujemy. Kiermash”. Czy wystawa Online brzmi dla Was super? Dla nas tak. Dlatego zabierzemy Was w podróż po minionych edycjach, oraz budynkach i miejscach, w których się odbyły. Przypomnimy sobie historię tych przestrzeni i poczujemy jakbyśmy znów tam byli.

I dodają:

W pogoni za szybkim zyskiem straciliśmy z oczu człowieka i przyrodę. Chcemy zmienić ilość na jakość. Polska etyczna i ekologiczna moda to nie mrzonka, a ulga dla świata i jedyna ścieżka rozwoju. Nie jest nam wszystko jedno i chcemy wspierać dobrą modę i świadomych konsumentów.

Do zobaczenia Online!
#KiermashTeam

Bądźcie na bieżąco i zaglądajcie na kiermashowego Facebooka:
Kiermash // Wiosna | Wydarzenie Online
i Instagrama
instagram.com/kiermash

*******
Projekt w ramach Sztuka do rzeczy – design w Krakowie- Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa www.krakow.pl