Asaf Avidan wraca z singlem Lost Horse

Aksamitny głos, wyjątkowa i hipnotyzująca barwa. Niesamowity Asaf Avidan to muzyk z Izraela obdarzony nieziemskim i hipnotyzujacym głosem. Przedstawiamy oficjalny singiel „Lost Horse” promujący nadchodzacy album „Anagnorisis”

 

Lost Horse to singiel zapowiadający nowy albym Asafa Anagnorisis.  To wyjątkowy i niesamowicie wciągający kawałek , w którym każdy na pewno odnajdzie cześć siebie. Muzyka idealnie współgra z wyjątkowym i hipnotyzującym głosem tego młodego artysty. Sam Asaf Avidan tak mówi o procesie twórczym piosenki:

Rok 2019 był dla mnie bardzo dziwny. Tuż przed jego rozpoczęciem zostałem zaatakowany przez wilka, którego próbowałem zaadoptować. Kilka miesięcy później cała wataha wilków przybyła w okolice mojego studia i napastowała Ariadne, moją ukochaną klacz, która w obliczu zagrożenia zaczęła uciekać i spadła z klifu do morza. Nigdy jej nie odnaleziono.

Miałem złamane serce i byłem zdewastowany poczuciem bezsilności, nie mogąc jej przywrócić, odmienić jej losu. Jednocześnie wielkość i małość tej dramatycznej historii życia i śmierci aktywowało wszystkie moje guziki.

Wróciłem do studia po godzinach bezowocnych poszukiwań jej ciała, otworzyłem notatnik i na górze małej kartki napisałem dwa słowa: „LOST HORSE”… A potem płakałem, wracając myślami i sercem do wszystkich miłości, które straciłem, do wszystkich momentów, kiedy nie miałem wystarczająco siły, aby zmienić bieg życia pełnego skończoności. Życia pełnego zakończeń. Mój płacz był głosem czegoś, co wydawało się bezgranicznym uczuciem w ograniczonym świecie.

 

W trakcie kwarantanny muzyk udostępnił swoim fanom piosenkę-niespodziankę. “Earth Odyssey” wcale nie miał być singlem promującym nową płytę, a jedną z pozycji, którą słuchacze poznaliby dopiero po premierze całego albumu.

Asaf Avidan – Earth Odyssey

EXAMPLE.PL