Święta za pasem… więc i Kiermash nadchodzi wielkimi krokami…

Święta za pasem… więc i Kiermash nadchodzi wielkimi krokami…
Czy wiesz, że…
Historia świątecznych jarmarków i sięga ponad 100 lat? A Kiermash nadaje im nowy wymiar łącząc świąteczne tradycje z nowoczesnymi trendami!

Kiermash to targi niezależnej mody i designu, na których znajdziecie wszystko co zostało stworzone w etycznym i odpowiedzialnym duchu #lesswaste! Spotkacie znane, choć niszowe polskie marki oferujące nie tylko ubrania, gadżety, akcesoria czy kosmetyki, ale także moc pomysłów na świąteczne prezenty. Od choinkowych ozdób, przez zimowe smakołyki, aż po biżuterię i tradycyjne skarpety. Dla każdego coś dobrego!

Do jeszcze znajdziecie na Kiermashu?
• niepowtarzalne, jakościowe płaszcze i kolorowe kurtki,
• ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki,
• fenomenalna ręcznie wytwarzana biżuteria,
• pieczołowicie wyselekcjonowany design,
• cudownie otulające, naturalne kosmetyki

W Muzeum Inżynierii Miejskiej (https://www.facebook.com/muzeuminzynierii) Kiermash gości już od kilku edycji, ale tym pokaże Wam zupełnie nową, oddaną świeżo po remoncie Dużą Halę, która dzięki dekoracjom oraz choinkom stanie się prawdziwie świąteczną przestrzenią targową. Kiermash będzie pierwszą imprezą w tym miejscu.

#closertofood
Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję wstąpić do strefy Art&Food Bazar i spróbować kulinarnych specjałów od lokalnych dostawców, specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję. Znajdziecie tam także idealnie rozgrzewające prezenty dla najbliższych: aromatyczne kawy i herbaty, a także dodające nieco słodyczy miody oraz syropy. Wszystko świeże i znakomitej jakości!
https://www.facebook.com/artandfoodbazar

#closertoKIDS
Najmłodsi kiermashowcze znajdą coś dla siebie w specjalnie dla nich przygotowanej strefie przez Karków ŁAŁ. Piękne ubranka, zabawki, wyposażenie pokoików oraz to co najmłodsi lubią najbardziej, czyli PREZENTY
https://www.facebook.com/KrakowLAL

#closertonaure
Na Kiermashu znajdziecie moc naturalnych, ekologicznych i wegańskich kosmetyków, które zadbają o wasze ciała w zimowy czas. Wasza skóra z pewnością Wam za nie podziękuje.

Podczas Kiermashu, jak co roku znajdziecie stoisko ze świątecznymi choinkami z podkrakowskiej hodowli. Będziecie mieli okazję zakupić zarówno drzewka cięte jak i te w donicach. Wnętrza Waszych domów i mieszkań z pewnością będą wypełnione nie tylko urokiem pięknych, świeżych drzewek, ale także ich zapachem. Po wydarzeniu wszystkie choinki z dekoracji dostaną drugie życie dzięki ZZM.

#closertomusic
Umilamy atmosferę świątecznych targów wyjątkową muzyką zapodana przez ANTKA. Rozgrzeje temperaturę do czerwoności jak w jego rodzinnym Los Angeles czy „Burning Man Project” gdzie miał okazję grać.

#closertopeople
Święta to wyjątkowy czas wzajemnej życzliwości, dlatego podczas tej edycji na Kiermashu znajdziecie przestrzeń dobroczynności, a w jej obrębie stoiska ŻyWa Pracownia, OtwarteKlatki, oraz KTOZ.
https://www.facebook.com/zywapracownia
https://www.facebook.com/otwarteklatki
https://www.facebook.com/Krakowskie.Towarzystwo.Opieki.nad.Zwierzetami

#closertoeco
Pakamera – internetowy sklep z modą i designem, wieloletni partner Kiermashu, zapewni specjalnie przygotowane na tę edycję, ekologiczne torby na wasze zakupy.

Przybywajcie na Kiermash i dajcie się zaskoczyć nowościom. Będzie świątecznie i modowo.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie KIERMASH w Social Mediach:
www.facebook.com/Kiermash lub na Instagramie: @kiermash

Zapraszamy!

Projekt realizowany jest w ramach festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.