KIDDOSTYLE – parentingowe targi online

KIDDOSTYLE – parentingowe targi online już 28-29 marca!
Takiego wydarzenia jeszcze w Internecie nie było – specjalnie dla Was mnóstwo polskich marek w jednym miejscu! Już w najbliższy weekend (28-29 marca) spotykamy się na targach online dla dzieci i rodziców organizowanych przez dziecięcy portal modowy kiddostyle.pl 

KIDDOSTYLE

Szukacie pomysłu na prezent od Zajączka, potrzebna Wam świąteczna stylizacja dla Waszej pociechy lub zmieniacie wystrój dziecięcego pokoju? A może “po prostu” potrzebujecie skompletować wyprawkę lub wiosenno-letnią garderobę? Wszystko to znajdziecie na targach KIDDOSTYLE dla rodziców i dzieci. Jak będą one wyglądały?

Każda z marek będzie miała swoje 15 minut na prezentację oferty w różnej formie – będą transmisje live, wideo- i fotoprezentacje. Dzięki temu będziecie mogli poznać bliżej produkty, zadać nurtujące Was pytania. Oczywiście wystawcy przygotowali dla Was na te dni specjalne oferty.

Kupować będziecie mogli przez cały weekend w sposób wskazany przez każdą z marek sklepów (zazwyczaj będą to ich sklepy internetowe + specjalny kod). Pamiętajcie, że biorąc udział w targach KIDDOSTYLE wspieracie przede wszystkim polskie marki!
Pełna listę marek i sklepów oraz harmonogram targów opublikowany zostanie w środę 25 marca.

Już dziś dołączcie do wydarzenia: www.facebook.com/events/2483322825106904/

Example.pl