Już 27 maja odbędzie się Wege Festiwal w Warszawie!

Już 27 maja odbędzie się Wege Festiwal w Warszawie! Święto wszystkich wegetarian oraz wegan!
Zapraszamy wszystkich od 27 do 29 maja na trzydniowy Wege Festiwal w samym centrum Warszawy! Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy oraz zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.

Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów całkowicie wegetariańskich, a nawet i wegańskich. Wspaniała okazja do spotkania ze znajomymi na świeżym powietrzu, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z rozmaitych zakątków świata oraz zapoznania się z kilkudziesięcioma stoiskami, które specjalnie z tej okazji zjadą się z całego kraju.

Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach z całego świata. Smakowite dania od street foodu, poprzez kuchnię turecką, gruzińską, a także wietnamską!
Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia, a znacznie więcej!

Na miejscu można będzie zjeść pyszny, pełnowartościowy, roślinny obiad. Znajdziecie tam Przepyszne falafele, roślinne wrapy, gruzińskie chlebki, turecką baklawę i wiele innych smakołyków. Nie zabraknie także deserów oraz ciast w zdrowszej wege odsłonie, które będzie można skosztować nie martwiąc się o skład.

W trakcie tego weekendu będzie można także wykonać w całkowicie bezpieczny tatuaż z henny, zakupić ręcznie robioną biżuterię oraz ręcznie tworzone świece z 100% naturalnych wosków, sojowego Eco i rzepakowego.
Widzimy się już w najbliższy piątek 27 maja!

Wege Festiwal w Warszawie
Pasaż Wiecha przy Domach Towarowych Wars Sawa Junior
27-29.05.2022r. Warszawa
Piątek: 13:00-21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela: 12:00-18:00

Wstęp bezpłatny,
Zapraszamy!
Link do wydarzenia: Wege Festiwal Warszawa | Facebook