Jasna 1 :: muzyka, spektakl, taniec czyli Radio Tel Aviv: PAG

 Klub Jasna 1 przybliża klubowe brzmienia Tel Awiwu. Już w październiku zaprezentują kolejną odsłonę cyklu „Radio Tel Aviv”, podczas którego usłyszymy gości specjalnych.

Izrael dla przeciętnego słuchacza muzyki to ciągle materia nieznana niczym hipotetyczna Dziewiąta Planeta w Układzie Słonecznym, której istnienie na podstawie symulacji komputerowych wywnioskowała w 2016 roku dwójka kalifornijskich astronomów Konstantin Batygin i Michael E. Brown. Nieprzypadkowo też mówi się, że Izrael to ojczyzna psychodelicznego trance’u, a nieco bardziej obyty słuchacz jednym tchem wymieni takie zespoły jak Astrix czy Astral Projection (Official)., zaś w najgorszym wypadku jako przykład izraelskiej muzyki poda „HaTikvah”, czyli oficjalny hymn państwowy ze słowami Naftali Imbera.

Pragniemy to zmienić i przybliżyć klubowe brzmienia Tel Awiwu. Miasta, które nigdy nie zasypia i które jest kuźnią niezwykle utalentowanych ludzi. Tacy właśnie też są nasi goście*, którzy przyjęli specjalne zaproszenie na Jasna 1, aby stać się kolejnymi gospodarzami muzycznego cyklu o nazwie „Radio Tel Aviv”, który odkryje przed Wami tajemnice Białego Miasta.

PAG TLV to najbardziej uznana i popularna seria imprez (o 16-letniej historii działaności) w Izraelu. Połączenie muzyki, tańca, sztuki, mody i jej konsekwentne przeobrażanie się, pozwoliło na utrzymanie świeżości, a także nowoczesności na telawiwskiej scenie muzycznej. Od ponad 4 lat #PAG odpowiada za animacje jednego z najlepszych klubów na Bliskim Wschodzie – Alphabet tworząc utopijny i hedonistyczny raj dla wszystkich miłośników nieskrępowanej zabawy. Muzyka, spektakl, taniec, wizualizacje i zabawa do nieprzyzwoitych godzin porannych jest możliwe tylko dzięki tworzeniu z miłości i pasji. Takiej jak ta, która wypełnia ekipę PAG TLV. Podczas kolejnej nocy Radio Tel Aviv na Jasna 1 towarzyszyć Wam będą całonocne występy taneczne i performatywne od licznej grupy artystów z PAG TLV, którzy specjalnie z tej okazji przygotowali zmyślne dekoracje i stroje, a także jeszcze bardziej oryginalne układy taneczne, jakich Jasna, ani okolice dawno nie widzieli.

plakat jasna 1

Kiedy: 12.10 Jasna 1
Kto: Radio Tel Aviv: PAG
Start: 23:00
Cena: 30PLN / bilety dostępne na bramce
FB: www.facebook.com/events/2806119342734430/

fot. Wyjdź z kadru