Jakie łóżeczko niemowlęce wybrać?

Zanim do naszego domu przybędzie maluch, konieczne jest poczynienie pewnych przygotowań. Jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym z nich, jest zakup odpowiedniego łóżeczka niemowlęcego.

Aby maluch spał bezpiecznie

Każde dostępne w naszym sklepie łóżeczko niemowlęce cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, gwarantowanym przez certyfikaty. Całkowicie wolne od wystających, niezabezpieczonych śrub, drzazg i innych ostrych elementów, mogących zranić dziecko, gwarantuje bezpieczną drzemkę. Do jego produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości niealergicznych materiały. Wszystkie zastosowane farby, lakiery i kleje spełniają powszechnie przyjęte normy bezpieczeństwa. Przejrzyste ściany boczne z siatki, zapewniają stały przepływ powietrza, ważny z punktu widzenia komfortu oraz bezpieczeństwa snu niemowlaka. Osiągnięta w ten sposób dobra wentylacja jest szczególnie ważna podczas sezonu grzewczego, a także dla dzieci z różnych powodów (wcześniactwo, niska waga urodzeniowa, astma dziecięca) narażonych na bezdech senny.

Znaczenie komfortu

W naszej ofercie znajdują się wielofunkcyjne łóżeczka niemowlęce. Mogą być one używane jako łóżeczka dostawne, wolnostojące, turystyczne czy kołyska. Niektóre z naszych modeli posiadają dwa piętra, dostosowane do potrzeb zarówno niemowląt, jak i starszych dzieci do drugiego roku życia. Neutralne, matowe barwy ułatwiają zaśnięcie po ekscytującym, pełnym przeżyć dniu. Jednocześnie świetnie komponują się w styl dziecięcego pokoju. Przymocowane do podstawy kółka umożliwiają swobodne przemieszczanie łóżeczka dziecięcego w obrębie mieszkania. Z kolei funkcja blokady kół zabezpieczy je przed przypadkowymi poślizgnięciem się.

Dodatkowe funkcje łóżeczka

Łóżeczko niemowlęce nie musi tylko i wyłącznie sypialnią dziecka. Coraz więcej marek stawia na uniwersalność. Dobrym tego przykładem jest umieszczony pod siedziskiem kosz. Dzięki niemu nasze łóżeczko może służyć jako miniszafka, przechowująca ulubione zabawki czy książeczki naszej pociechy.

Decyzja o wyborze łóżeczka dziecięcego jest jednym z najważniejszych wyborów, jaki musi podjąć każdy świeżo upieczony rodzic. Dobrze dobrane zapewni dziecku zdrowy i bezpieczny sen, a nam znacząco ułatwi opiekę nad szkrabem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy, rekomendowane przez lekarzy-pediatrów modele. Jeśli mimo wszystko dalej masz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści z pewnością zrobią wszystko, by sprostać potrzebom Twojego maleństwa.