Dziecięcy pokój to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Głęboko wierzymy, że każde dziecko zasługuje na to, aby jego kącik był wyjątkowy i piękny – w końcu to tu dzieje się prawdziwa magia. To tu mają miejsce najdziksze zabawy, i tu powstają plany i marzenia. Aby nadać temu miejscu swobody i oryginalnego, etnicznego charakteru proponujemy urządzić je w szalenie modnym klimacie boho.

Czym charakteryzują się wnętrza w klimacie boho? To mieszanka luzu, szalonych kolorów i naturalnych materiałów. Styl boho to eklektyczne meble, unikalne tkaniny i dywany, miękkie poduchy i pledy. Do tego wiklinowe kosze i coś vintage, na przykład stare krzesło, które własnoręcznie pomalowaliśmy nadając mu nowe życie. W boho pokoju maluszka nie może zabraknąć również kolorowych girland, proporczyków, łapaczy snów – im więcej dodatków, tym lepiej.

Wbrew pozorom taki efekt jest łatwy do osiągnięcia i możemy szybko stworzyć go nawet w minimalistycznym, skandynawskim wnętrzu – wystarczą odpowiednie dodatki. Dodatkową zaletą klimatu boho jest jego uniwersalność – można powiedzieć, że tak urządzony pokój będzie „rósł” razem z dzieckiem, ponieważ większość dodatków, których użyjemy urządzając dziecięcy pokoik jest ponadczasowa i nigdy nie wyjdzie z mody. Jesteśmy pewni, że egzotyczne barwy, indiańsko-orientalno-cygańskie klimaty zachwycą twoje dziecko. Poproś je o pomoc w urządzaniu wnętrza – w końcu kto jest bardziej boho, jak nie nasze maluchy?

 

foto: pakamera.pl
tekst: Julita Szczepańska