6 edycja targów Jestem Vintage w Elektrowni Powiśle już w ten weekend!

6 edycja targów Jestem Vintage w Elektrowni Powiśle już w ten weekend!

Przed Wami szósta edycja targów Jestem Vintage! Tym razem spotykamy się 6 i 7 listopada w warszawskiej Elektrowni Powiśle!

Wiemy, że jest to bardzo dobra wiadomość dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów i najrzadszych pereł. Ale mamy także przecieki, że na Jestem Vintage! przyjdą także ci, którzy się dopiero rozpoczynają przygodę z rzeczami z drugiej ręki.

Dla Was wszystkich mamy komunikat: w jednym miejscu zobaczycie ponad 60 fantastycznych sklepów, butików i marek, które o vintage wiedzą wszystko. Pokażą Wam kolorowe ubrania i czarne płyty, dresy z kreszu i suknie z jedwabiu, berety z moheru i broszki ze złota oraz meble.

Jak zwykle na Jestem Vintage! bądźcie gotowi nie tylko na zakupy. W ramach Jestem Vintage! #6 Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier zbuduje interaktywną strefę grania oraz sklepik w którym można kupić gadżety związane z dawnymi komputerami. Dodatkowo marka Kompromis zorganizuje warsztaty na których będziemy
przygotowywać poszewki na poduszki (50x50cm) ze ścinków i skrawków. Połączone z kawałków materiałów, z dodatkowymi aplikacjami mogą stworzyć wyjątkowe, pełne charakteru wnętrze lub fajny prezent. Na warsztatach można korzystać z materiałów dostępnych na miejscu, lub przynieść własne skrawki materiałów lub ubrań którym chcemy nadać drugie życie. Paulina, właścicielka marki pokaże Wam jak łączyć ze
sobą materiały, doszywać frędzle, aplikacje i wyszywać proste wzory.

Stoiska kreatywne, upcykling, salon gier, to tylko część atrakcji, które pojawią się na
targach.

Śledź wydarzenie na FB https://fb.me/e/2Frt4qfbg
Do zobaczenia!
#JestemVintage
#JestemSlow
jestemslow.pl
Informacje organizacyjne:
Elektrownia Powiśle, poziom -1 + The Market
Godziny otwarcia: sobota 10.00-21.00, niedziela: 11:00-19:00
Wstęp bezpłatny
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne
Parking bezpłatny przez pierwszą godzinę