Festiwal Azjatycki w Warszawie w PKiN 6 listopada!

Festiwal Azjatycki w Warszawie w PKiN 6 listopada! Jesteście miłośnikami street foodu? Uwielbiacie egzotyczne smaki, a kuchnia azjatycka należy do waszych ulubionych? To weekendowe wydarzenie jest dla was.

Festiwal Azjatycki w PKiN w Warszawie na pewno będzie smakował pysznie!
By spróbować kuchni azjatyckiej nie trzeba wyjeżdżać do Azji. Nie trzeba nawet podróżować po Polsce w poszukiwaniu potraw z Japonii, Wietnamu czy Indii.

Dymiące tajskie stragany, oryginale chińskie pierogi czy aromatyczny phad thai? A może gruzińskie chaczapuri czy japoński ramen? Warszawa zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli.

Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą i wietnamskie kanapki bahn mi. Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyki kuchni wschodu jak i te oryginalne nie dostępne na codzień dania.

Wpadajcie zjeść, zainspirować się i spędzić czas w super atmosferze!
Odwiedźcie stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/405532747940275

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Diwali-Święto Świateł
Organizowanego przez India International Foundation ( organizacja powstała, by wspomóc polsko-indyjską współpracę oraz promować kulturę obu krajów. Organizuje imprezy z okazji ważnych indyjskich świąt w Warszawie, a w planach mają podobne działania w innych miastach w Polsce oraz eventy związane z polską kulturą w Indiach)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/552437079307935?ref=newsfeed
W programie zostało przewidzianych wiele atrakcji:
występy zespołów tańca Indyjskiego
pokazy Jogi
Carrom (indyjski bilard)
Mehendi – indyjska sztuka malowania henną
Indyjska kuchnia i degustacja indyjskich słodkości przygotowane przez restaurację Namaste India
stoiska Indyjskich produktów.

Zapraszamy! Nie może Was zabraknąć.