Jak wybrać najlepszy pas do pończoch?

Jak wybrać najlepszy pas do pończoch? Pasy do pończoch to jedne z tych dodatków, które w diametralny sposób potrafią odmienić bieliznę, dodając jej pikanterii i seksownego wyglądu. Ponadto ten niewielki element podnosi pewność siebie kobiety, sprawiając, że czuje się ona wyjątkowo. Dawniej pasy pełniły przede wszystkim funkcję praktyczną. Ich głównym zadaniem było podtrzymywanie pończoch. Dziś wybiera się je bardzo często ze względów estetycznych oraz na szczególne okazje, gdy chcemy podkręcić atmosferę w sypialni. 

 

obsessive
1 / 2

 

Pasy do pończoch a liczba podwiązek

Paski do pończoch występują w sporej liczbie wariantów. Różnią się zarówno kolorem, szerokością oraz obecnością dodatkowych zdobień. Jednym z podstawowych kryteriów, który wpływa na komfort noszenia i użyteczność jest także liczba podwiązek. Najczęściej występują one w liczbie czterech lub sześciu sztuk. Pierwsze z nich to bardzo popularne modele, które zwykle są wybierane na gorący wieczór. Świetnie się prezentują, jednak jeśli chciałybyśmy nosić je przez cały dzień, mogą nie zapewnić wystarczająco stabilnego podtrzymywania pończochy. W tej sytuacji znacznie lepszym wyborem będą kuszące pasy do pończoch z sześcioma podwiązkami. Taka liczba jest już wystarczająca, aby utrzymać pończochę w miejscu, bez obaw o jej ciągłe obracanie się czy opadanie. Dzięki temu masz również pewność, że będzie ona prezentować się idealnie w każdej sytuacji. W ofercie naszego sklepu znajdziesz oba rodzaje pasów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb i danej sytuacji.

Czym jeszcze kierować się podczas wybierania pasa do pończoch?

Bardzo istotną kwestią, która wpływa na komfort użytkowania oraz żywotność tego typu dodatków jest jakość regulatorów i żabek. To właśnie one odpowiadają za dopasowywanie pasa i wysokości pończoch, czyli za to w jaki sposób całość prezentuje się na nogach. Z racji tego, że zależy nam na uzyskaniu jak najbardziej olśniewającego efektu, wyżej wymienione elementy muszą być wykonane z solidnych materiałów. Dzięki temu ryzyko ich złamania jest zminimalizowane.

Pas do pończoch ma bezpośrednią styczność z ciałem, dlatego powinien być wykonany z materiału miękkiego i miłego w dotyku. Duże znaczenie ma także rozciągliwość, która wpływa na większy komfort użytkowania. Zwróćmy również uwagę na jakość samych podwiązek. Te z kolei nie powinny być nadmiernie rozciągliwe. Liczy się także to, aby nie odznaczały się pod ubraniem.

Aby całość bielizny prezentowała się doskonale, postarajmy się o odpowiednie dopasowanie kolorystyczne poszczególnych elementów. Jeśli nie mamy pewności czy stanik, majtki oraz pas do pończoch na pewno ma ten sam odcień, najlepiej zdecydować się na zakup kompletu. Dzięki temu mamy gwarancję, że wszystkie elementy świetnie do siebie pasują. Jeśli marzysz o tym, aby olśnić partnera, postaw na komplet składający się z gorsetu, doskonale podkreślającego wszystkie atuty sylwetki.

Decydując się na zakup tego niewielkiego dodatku, nie tylko ożywisz swoją bieliźnianą garderobę, ale również poczujesz się kobieco i bardzo seksownie.