Wczorajszy wieczór był bardzo niebiański, a to wszystko dzięki pokazowi Victoria’s Secret! Na wybiegu można było oglądać najpiękniejsze anielskie modelki w oszałamiających bieliźnianych stylizacjach. My przygotowaliśmy małą relację z instagrama.

Tegoroczny pokaz Victoria’s Secret, który odbył się w Nowym Jorku przeszedł już do historii i jesteśmy przekonani, że zapisze się w niej na długo. Stanie się tak nie tylko dzięki spektakularnym scenografiom, doskonałej muzyce na żywo ale również dzięki Adriannie Limie, której zakończyła swoją karierę Aniołka. Podczas swojego ostatniego przejścia, modelka zebrała owacje na stojąco, łez wzruszenia nie dało się wręcz opanować.

Warto również wspomnieć, że na pokazie oprócz regularnych linii Victoria’s Secret, pokazano mini kolekcje stworzoną wspólnie z projektantką Mary Katrantzou. A wśród gwiazd muzyki zobaczyliśmy Halsey, The Chainsmokers, Bebe Rexha, Rita Ora, Kelsea Ballerini, Shawn Mendes i The Struts. Oczywiście warto też wspomnieć o modelkach, które dumnie kroczyły w anielskich skrzydłach, po wybiegu szły takie sławy jak  Sara Sampaio, Gigi Hadid, Elsa Hosk (w Fantasy Bra ozdobionym kryształami Swarovskiego), Kendall Jenner czy Winnie Harlow. Całe show będziemy mogli obejrzeć na ekranach już 2 grudnia!

zdjęcia: instagram.com