10 lipca | Summer Shopping Days | local shops / promo / free drinks / summer vibe

Summer Shopping Days to „święto zakupów” skupione na lokalnych sklepach, butikach, concept store’ach z ubraniami, butami, designem, kosmetykami, książkami, roślinami i innymi oryginalnymi rzeczami.

Wszystkie sklepy biorące udział w akcji szykują wielkie obniżki, akcje promocyjne i wiele atrakcji. W wybranych miejscach – welcome drink w postaci piwa Bud lub Prosecco.

W Warszawie akcja odbędzie się w piątek, 10 lipca. Na liście znalazło się blisko 50          wyselekcjonowanych sklepów.

Po ubrania będzie można się wybrać m.in. do Just Paul, MEXX, Confashion, FUMO,    PARYSKA13, Acephala, Risky Shop, Viola Śpiechowicz i wszystkich sklepów znajdujących się w kameralnym domu handlowym MYSIA 3. W godzinach popołudniowych Łukasz Jemioł osobiście przyjmie swoje Klientki w butiku na Mokotowskiej. Natomiast Basic station concept store zaprasza na spotkanie z projektantką marki Basic Station – Agnieszką Zawadą oraz marki  Goshico – Małgo Kotlonek.

Fani streetwear’u i seaker’sów będą mogli odwiedzić HighKiosk, Clobber, Skarpetoholik lub koncept Warsaw Sneaker Store, czyli sklepy WS2 i CL20, gdzie zakupy umili dj grający na żywo.Dobrą atmosferę, muzykę, odpoczynek na leżakach i atrakcyjne przeceny zapewni sklep Local Heroes. Poszukiwacze perełek vintage powinni odwiedzić Madame Vintage i KEX Vintage Store, którzy szykują wielkie obniżki.

Fridge, salon z kosmetykami autorskiej kategorii „świeże” oferuje w dniu Akcji porady na temat pielęgnacji skóry i upominki dla wszystkich klientów. Naturalne kosmetyki w        promocyjnych cenach, pakowane w duchu zero waste będzie można zakupić w Mydlarni Cztery Szpaki.

Klasyczne obuwie, wykonane z najlepszej jakości materiałów we włoskiej, rodzinnej    manufakturze dostępne w dwóch sklepach Ferroni, tylko 10 lipca, z 30% rabatem. Natomiast w butiku Pretty Ballerinas klientki wezmą udział w losowaniu, w którym do wygrania będą klasyczne baleriny. Po markowe okulary oraz profesjonalne badanie wzroku będzie można się wybrać do salonów Moko61 (przeceny do -40%) lub Muscat.

Fani najwyższej jakości wzornictwa i mebli koniecznie muszą odwiedzić przynajmniej     cztery miejsca. Jeden z salonów Archidzieło z szeroką gamą mebli, oświetlenia i domowych akcesoriów najlepszych światowych marek, takich jak Ralph Lauren Home, Roberto Cavalli Home, Gianfranco Ferré Home, Smania, Kenzo. BoConcept oferujący współczesne, designerskie meble i dodatki. Trzecie miejsce to sklep Porcelanowa z nowoczesną porcelaną i szkłem polskich artystów, gdzie 10 lipca będzie dostępna kolekcja BLACK FORMS 2020 Malwiny Konopackiej. I na koniec kultowy, lokalny sklep z designem użytkowym, meblami vintage i plakatami, istniejący na Starym Mokotowie od 10 lat, czyli Reset art & design point.

Sklep Wielobranżowy Bęc Zmiana zaprasza nie tylko po książki i albumy, ale także na spotkanie (w godz. 11-12) z Aleksandrą Więcek, autorką książki „Jak mówić o sobie dobrze. Opowiedz swoją historię i rozwiń skrzydła w życiu i biznesie”.A po inspirującym spotkaniu można wpaść do sąsiadującej Kwiaciarni (Mokotowska 61) i zakupić bukiet ciętych kwiatów lub modną kompozycję roślinną.

Na zakończenie wycieczki po sklepach będzie można odwiedzić TFH Koncept, jedyne miejsca z selekcją autorskiej mody, sztuki i designu z Polski oraz krajów Europy    Wschodniej. TFH zaprasza do siebie na after party po Akcji z muzyką na żywo, piwem Bud i wieczornymi zakupami, aż do godz. 23:00.

Przygotuj się na szaleństwo zakupów!

W piątek, 10 lipca wybierz się na miasto i zrób zakupy w ramach akcji Summer Shopping Days. Wesprzyj lokalne sklepy.

Summer Shopping Days w innych miastach:

Poznań – 17 lipca

Kraków – 24 lipca

Wrocław – 31 lipca

Trójmiasto – 7 sierpnia

Szczegóły na temat akcji:

Dołącz do akcji TUTAJ
lista sklepów TUTAJ
INSTAGRAM
FACEBOOK