Vanilla night&day :: ekskluzywna bielizna na każdą okazję

Vanilla night&day to polski brand, który specjalizuję się w ekskluzywnej bieliźnie, którą śmiało można nosić w dzień, jak i założyć do sypialni. Markę pokochały kobiety i to nie tylko z Polski! Wśród klientek Vanilla night&day znajdziemy Panie ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Włoch, Australii czy RPA.

Vanilla night&day powstała w 2006 roku i od samego początku swojego istnienia oferuję swoim klientkom bieliznę, którą wyróżnia wysoka jakość i cieszący oko design. Wśród projektów marki znajdziemy koszule nocne, pidżamy oraz zwiewne peniuary. Nie brakuję również bielizny ślubnej, zarówno w opcji na dzień, jak i na wieczór.

Głównym założeniem marki jest podkreślanie kobiecego piękna i wyzwalanie namiętności. Pomaga im w tym wysoka jakość tkanin, które są sprowadzane z Włoch, Francji i Niemiec oraz przede wszystkim same wzory i projekty bielizny, pidżam i peniuarów. Wykonywane są one wraz z artystami z łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Dodatkowo, każda kolekcja tworzona jest w duchu slow fashion – Vanilla night&day posiada własną szwalnie w Łodzi. Dzięki temu udaję im się produkować dokładnie tyle ile potrzebują klientki, dbając przy tym o środowisko.

Jaka jest klientka marki? – Kobiety Vanilli poszukują emocji i przyjemności. Romansują, kuszą, adorują, niezależnie od swojego wieku. Świadomie odkrywają swoje pragnienia, a modę wykorzystują do celebrowania własnej satysfakcji. Bawią się w odkrywanie tajemnic urzekających wieczorów i rześkich poranków. – mówią założyciele marki.

Projekty marki oprócz tego, że są dostępne w butikach na całym świecie, między innymi we Francji, Szwecji czy RPA, to oczywiście można je zakupić poprzez internet. Oferta Vanilla night&day dostępna jest na platformie Pakamera.pl. Znajdziemy tam najnowsze kolekcje, jak i klasyczne modele, które są już na stałe w ofercie, ponieważ należą do ulubieńców klientek marki. Aby je zobaczyć, wystarczy przejść tutaj.