Fort Open Air 19′ #3 :: dwa mocne ogłoszenia!

Choć wydarzenie Fort Open Air ma za sobą dopiero dwie edycję, to już skradło ono serca warszawskich imprezowiczów! Trzecia odsłona eventu wróci do nas już w sierpniu! Oto co nas czeka.

Po dwóch niezwykle udanych edycjach imprezy Fort Open Air, organizatorzy postanowili na pożegnanie sierpnia zaserwować nam trzecią odsłonę wydarzenia. Tradycyjnie już przejdziemy płynnie przez wszystkie stadia, stopniowo zwiększając stężenie BPM we krwi: od spokojnego, downtempowego czołgania, przez zdecydowany marsz w krainę house’u, aż do nocnego szturmu w pełnym ekwipunku na wzgórza industrialnego techno i szczyty ekstatycznego psytrance’u.Wśród sierpniowych artystów usłyszymy między innymi LuLu Malina i Szmer – alias Michała Aleksiewicza. Pierwsza to artystka z 14 letnim doświadczeniem. Zaczynała grając z płyt winylowych drum and bass, break beat i jungle. Jej największą pasją jest muzyka, która w połączeniu z nietuzinkową selekcją i czystą radością płynącą z przebywania na scenie nadaje wyjątkowości każdemu jej występowi. Sety LuLu opowiadają muzyczną historię pełną emocji przeplatanych orientalnymi dźwiękami.

Ostatnie lata to eksploracja brzmień progressive house, melodic techno, techno, deep house i nu disco. Występowała w najważniejszych klubach i na najważniejszych festiwalach w kraju w tym m.in. Audioriver Festival, Instytut Festival, Wisłoujście, Sunrise, Open’er, czy OWF. Występowała u boku: Rampue, Butch, Oscar Mulero, Rebekah, BOg, Luke Slater, Tiga, Josh Butler czy Catz&Dogz.

Organizatorka cyklu Stardust, który na trwałe wpisuje się w przestrzenie klubu Smolna, ale też pojawia się w nieoczywistych lokalizacjach. Obecnie poświęca się produkcji muzycznej.Natomiast Szmer – alias Michała Aleksiewicza. Na scenie techno działa od 2011 roku i od tego czasu zagrał wiele imprez w Polsce i za granicą. Do 2018 roku był członkiem kolektywu Mødule i duetu The Effaith z którym to zagrał w słynnym Tresor.Berlin (OFFICIAL) czy Suicide Club Berlin (dawniej Suicide Circus). Na koncie ma wiele wydawnictw, które zdążył stworzyć pod trzema aliasami na przestrzeni prawie 10 lat. Inspiracją dla Michała są artyści tacy jak Planetary Assault Systems, Blue Hour, Jeroen Search, Zadig czy Sterac aka Steve Rachmad.

Utwory i remixy Michała są w ostatnim czasie grane przez takich Artystów jak Dax J, Abstract Division, Amotik, Benjamin Damage, Insolate czy ELECTRIC RESCUE.

Save the date: 31.08.2019 – Wał Miedzeszyński 345 – Teren Basenów Kora, wejście od strony basenów (przyst. Ośrodek Cora) – facebook wydarzenia TU.