W najbliższy weekend w klubie Iskra Pole Mokotowskie szalonym tańcom nie będzie końca. W piątek machina czasu przeniesie nas w lata 90. Posłuchać będzie można muzyki z pamiętnych szkolnych dyskotek. W sobotę powrócimy do naszych czasów, by przy najnowszych hitach imprezować w plenerze. A oprócz tego w ramach zajęć FireWorkout – Acroyoga, czyli gimnastyka, joga i tajski masaż! Potrzeba tylko dwóch osób, gdzie jeden jest bazą, czyli osobą podnoszącą, a drugi flajerem, czyli podnoszonym.

OLDCHOOL

Podczas piątkowej imprezy Another Oldschool Party w muzycznym światku cofniemy się nawet o 20 lat wstecz. O powrót do przeszłości zadba dwóch chłopaków, tworzących niezwykły kolektyw DJski – PTFM. Podczas imprezy trochę zamieszania zrobi również Symon Saiz, który pomiesza oldschool’owe kawałki z najnowszymi hitami. Jeśli trzymacie w szafach ubrania z tamtych czasów, nie bójcie się ich wykorzystać! Niech parkiet całkowicie cofnie się do lat 90tych.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/716431018460794/

joga-dla-pocz.-fot.-.Milewska-Fotografia

Sobotnie letnie południe w klubie Iskra zawsze jest aktywne, gdyż odbywają się tam zajęcia z FireWorkoutu prowadzone przez Kasię Bigos i jej team. Tym razem sierpień rozpocznie się spokojniej. Na specjalne zaproszenie, najbliższe zajęcia z Acroyogi poprowadzi niepowtarzalna Marta Witecka z Acroyoga Witecka.

Zajęcia te to połączenie gimnastyki w parach, jogi i masażu tajskiego. Acroyoga uznana została za nową formę akrobatyki. Jest jednak formą znacznie prostszą, dzięki czemu może jej spróbować każdy. Wpływa pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale i na ducha. Poprawia koncentracje, a elementy masażu dodatkowo odprężają.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1672692679629325

taneczna-impreza2-(1)

W sobotni wieczór na terenie Iskry organizowana jest Taneczna Impreza Plenerowa, której motywem przewodnim jest Śpieszmy się Tańczyć w Plenerze… Lato tak szybko odchodzi!. Za DJką staną: Kuvau, którego muzyczne zainteresowania sięgają od głębokiego house’u do minimalistycznego techno, Rapperoni, czyli trio łączące nowoczesne brzmienia rapowe i trapowe oraz gość specjalny, który nie jest jeszcze ujawniony.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1136477379712399/