W pakamerze od niedawna można spotkać prawdziwe, ręcznie wykonane, naturalne elementy wposażenia wnętrz. Surowe, drewno, przystosowane do zamieszkania nawet w ultranowoczesnych aranżacjach. Tworzone z pasją z dala od gwaru miasta. Dzisiaj projektanci duetu I LOVE NATURE specjalnie dla Was opowiadają o sobie.

dsc_5945

Kim jesteście?

Jesteśmy małżeństwem które lubi  naturę. Rzuciliśmy wszystko i zamieszkaliśmy w tatrach bo tam jest nasze miejsce. Jarek – oprócz dłubania w drewnie, fotografuje – obie pasje odziedziczył po swoim ojcu artyście fotografiku Janie Berdaku.Ja zaś (Daria) poświęcam się pomocy zwierzętom i dbam o nasze cztery psiaki które uratowaliśmy przed schroniskiem.

Co robicie, tworzycie, czym się zajmujecie?

Wszelakie artykuły do wystroju wnętrz głównie z drewna– jak najbardziej proste , jak najbardziej eko : lampy, świeczniki, deski na sery, doniczki, akcesoria kuchenne i inne

dsc_8596

Inspiracje…

Prostota, naturalne materiały jak kamień czy drewno a także starocie i antyki które często są punktem wyjściowym naszych projektów ( jak np lampka zrobiona na szpuli z kołowrotka)

Od kiedy tworzycie?

Jarek od dawna, ja zaś zaraziłam się tą pasją od niego. Swoje prace pokazujemy „światu” dopiero od 3 miesięcy.

Samemu czy z kimś?

Jak wyżej 🙂 ja + mąż

copy-of-dsc_4984

Ulubione materiały, półprodukty, techniki, narzędzia…

Drewno pod wieloma postaciami : deski, pieńki, patyki, belki itp. Poza tym glina, kamień i wspominane wcześniej elementy staroci.

Dla kogoś czy żeby wyrazić siebie?

Przede wszystkim żeby wyrazić siebie. Dlatego też ” i love nature” nazywamy projektem – nie firmą, chcemy podzielić się z ludźmi tym co kochamy, pokazać im jak żyć inaczej ,  zainspirować ich do życia prościej.To idea nie biznes.

Adresujecie do kogoś konkretnie swoje prace? do kogo…?

Do wszystkich którzy kochają naturę i podpisują się oburącz pod hasłem „i love nature”. Do tych którzy cenią niebanalność, prostotę i ekologię.