Znana amerykańska fotografka gwiazd Annie Leibovitz podjęła się ciekawego tematu – bajek Disneya. Ukochane przez dzieci i dorosłych na całym świecie połączyła z ludzką fascynacją życiem celebrytów. Stworzyła piękną serię Disney Dream Portraits. Podziwiajcie!

Która z nas będąc małą dziewczynką nie marzyła żeby chociaż na chwilę przemienić się z księżniczkę? Chodzić w pięknych sukniach, żyć jak w bajce i spotkać na swojej drodze księcia na białym koniu? Fotografka urzeczywistniła po części te marzenia tworząc bajkową, magiczną sesję.

Słynne gwiazdy kina i mody zgodziły się zapozować Leibovitz do tej uroczej sesji. Z pomocą wizażystów przemieniły się na chwilę w postaci z bajek. W sesji udział wzięli Jennifer Lopez z Markiem Anthonym, Rachel Weisz, Whoopie Goldberg, Penelope Cruz, modelka Gisele Blumchen, piłkarz David Beckham, Jessica Biel, Julianne Moore i Scarlett Johansson. Wcieliły się one w role powabnych księżniczek: Śnieżki, Kopciuszka, Śpiącej Królewny, Belli z Pięknej i Bestii czy Wendy z Piotrusia Pana. Przypuszczamy że gwiazdy świetnie się bawiły podczas takiej sesji.

 

Źródło: pinterest