Marka Illesteva to brand na punkcie, którego oszalały gwiazdy! Okulary sygnowane ich logo noszą najbardziej znane nazwiska branży muzycznej, modelingowej, aktorskiej, a nawet członkowie rodziny królewskiej! My również totalnie je pokochaliśmy!

Skąd wziął się fenomen okularów marki Illesteva? Otóż wszystko zaczęło się od sióstr Hadid, które wielokrotnie przyłapano na noszeniu bardzo ciekawych modeli okularów. W ślad za nimi poszły inne gwiazdy! Między innymi  Beyoncé, Emily Ratajkowski, Dua Lipa, Elton John, a nawet księżna Sussexu Meghan Markle! Wyjątkowość okularów Illesteva bierze się nie tylko z ich kształtów. Założona przez Daniel Silbermana w 2009 roku marka, to przede wszystkim wysoka jakość produktów – wszystkie modele tworzone są ręcznie, mieszając ze sobą Włoskie i Francuskie tradycje.

W ofercie marki znajdziemy zarówno okulary przeciwsłoneczne jak i oprawki do okularów optycznych. Również ceny jak na coś, co kochają gwiazdy nie są (jeszcze) tak bardzo zaporowe. Jeśli więc, chcesz czuć się jak prawdziwa diva, radzimy szybko zainwestować w okulary tego Nowojorskiego młodego brandu!

źródło: instagram.com/illesteva/ (https://www.instagram.com/illesteva/)