Już 13 stycznia zapraszamy na pierwszą w Nowym Roku edycję targów mody Grand Bazar, która odbędzie się niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. To tutaj upolujecie najlepsze przeceny od polskich i zagranicznych marek.

1 / 1

Na ponad stu stoiskach pojawią się między innymi Reinkreacja, LC Lucja , czy My Signature. Kupicie nie tylko ubrania, ale także dodatki i biżuterię (CityBag, Dyndadło) oraz bieliznę (Senveniu). Nie zabraknie mody męskiej – Zigner, Bowstyle, a także smaczków ze świata vintage, czyli Saint Warsaw. Z pewnością znajdziecie tu też oryginalne kreacje karnawałowe. W naszym dziale beauty kupicie nie tylko naturalne kosmetyki (Asoa, Be The Sky Girl), ale również perfumy od Mo61 z bardzo oryginalnymi kompozycjami zapachowymi.

Jak zawsze mamy dla Was dodatkowe atrakcje, jak warsztaty dla najmłodszych organizowane przez wydawnictwo Tashka. Po zakupach będziecie mogli odpocząć w naszej strefie relaksu,
o którą zadba Warszawa Powiśle. Oprócz domowych pierogów zjecie tu oryginalne lody tajskie Rolling Tubes i napijecie się świeżych smoothies z Sok Baru.

13 stycznia godzina 11:00-19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/198679320696594

Wstęp bezpłatny