GRAND BAZAR na Nowym Świecie – Edycja Mikołajkowa

GRAND BAZAR na Nowym Świecie – Gotowi na grudzień, Mikołajki i sezon na prezenty? Zapraszamy Was na zakupy do wyjątkowego miejsca, w samym centrum Warszawy!

Mikołajkowa edycja targów odbędzie się 30 listopada (sobota) w pięknym zabytkowym budynku Centrum Bankowo-Finansowego, kiedyś zwanego Domem Partii lub Białym Domem, znajdującym się przy rondzie Charles’a de Gauelle’a, pod adresem ul. Nowy Świat 6/12. Oprócz biur, na miejscu znajdują się restauracje, bary oraz przestrzeń warsztatowa. To tutaj otworzyło się nowe Charlotte!
W pięknej marmurowej sali znajdziecie wystawców z takich kategorii, jak moda, kosmetyki, design, rośliny, vintage. Setki pomysłów na prezenty!
Na stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Swoje projekty zaprezentuje m.in. Yes to Dress, Reinkreacja, czy Ptaszek. Kupicie nie tylko ubrania, ale także biżuterię, czy torby (Candy Friday, OM jewellery). Nie zabraknie też działu vintage, który przejmą Koty Vintage Store, a w naszym dziale beauty znajdziecie naturalne kosmetyki oraz rośliny. To wspaniała okazja, aby kupić prezenty dla siebie i dla swoich najbliższych. Nie może Was zabraknąć!

Moda, kosmetyki, design, rośliny i vintage w jednym miejscu tylko na Grand Bazar. Każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich.
***
GRAND BAZAR na Nowym Świecie
Ul. Nowy Świat 6/12
30 listopada (sobota), 11:00-19:00
Wstęp wolny
Fb: https://www.facebook.com/events/2815962555128187/