GRAND BAZAR na Nowym Świecie

GRAND BAZAR na Nowym Świecie – Marzą Wam się zakupy bez pośpiechu, kolejek i w miłej atmosferze? Jeśli tak, zapraszamy Was do wyjątkowego miejsca, w samym centrum Warszawy!

Świąteczna edycja targów odbędzie się 21 i 22 grudnia (sobota i niedziela) w pięknym zabytkowym budynku Centrum Bankowo-Finansowego, kiedyś zwanego Domem Partii lub Białym Domem, znajdującym się przy rondzie Charles’a de Gauelle’a, pod adresem ul. Nowy Świat 6/12. Oprócz biur, na miejscu znajdują się restauracje, bary oraz przestrzeń warsztatowa. To tutaj otworzyło się nowe Charlotte!
W pięknej marmurowej sali znajdziecie wystawców z takich kategorii, jak moda, kosmetyki, design, rośliny, vintage. Setki pomysłów na prezenty!
Na stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Kupicie nie tylko ubrania, ale także biżuterię, czy torby, a także dodatki męskie. Nie zabraknie marek z kategorii vintage, jak Cukier Puder Vintage Store, a w naszym dziale beauty znajdziecie naturalne kosmetyki oraz rośliny.

Moda, kosmetyki, design, rośliny i vintage w jednym miejscu tylko na Grand Bazar. Każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich. To ostatni czas, na kupno prezentów, dlatego nie może Was zabraknąć!
.
***
GRAND BAZAR na Nowym Świecie
Ul. Nowy Świat 6/12
21-22 grudnia (sobota-niedziela), 11:00-19:00
Wstęp wolny
Fb: https://www.facebook.com/events/1725586570899705/