GLOV Eye Makeup Brushes – nowa jakość makijażu oczu

Makijaż oczu jeszcze nigdy nie był tak prosty i przyjemny. Wszystko dzięki GLOV Eye Makeup Brushes, pędzlami z którymi odkryjecie całkiem nowy wymiar tworzenia prostych, jak i finezyjnych make-upów.

Sztuka przygotowywania makijażu to wyjątkowa umiejętność, którą szczyci się niemal każda kobieta. Jednak, aby wykonywać ją w prawidłowy sposób konieczne jest posiadanie akcesoriów, które to zagwarantują. Z tego powodu marka GLOV, której produkty pokochały kobiety na całym świecie, przygotowała niezwykłą nowość, tym razem przeznaczoną nie do zmywania makijażu, a do nakładania go! GLOV Eye Makeup Brushes to zestaw pięciu niezbędnych pędzli do makijażu oczu, które zachwycą zarówno osoby początkujące, jak i profesjonalistów w dziedzinie make-up.

GLOV Eye Makeup Brushes wykonane są z jedwabiście miękkiego syntetycznego włosia. Holograficzne, lekkie pędzle w pastelowych kolorach sprawdzą się przy makijażu dziennym, czy przy wyrazistym smoky eyes, gdziekolwiek jesteś! Dzięki gładkiej strukturze włosia – bez porów, nie absorbują kosmetyków i łatwo utrzymać je w czystości, co jest niezwykle istotne podczas podróży.

W zestawie znajduję się 5 różnych pędzli. Każdy z nich ułatwi pracę nad makijażem, wśród nich znajdziemy:
• Blending brush – doskonały do blendowania cieni w załamaniu powieki
• Eyeshadow brush – pędzel, który umożliwi aplikację optymalnej ilości produktu na powieki
• Crease brush – umożliwi aplikację kosmetyków na dolną powiekę czy w wewnętrznych kącikach oczu
• Eyeliner brush – pozwoli na wyczarowanie nieskazitelnej kreski na powiece
• Mini flat eye brush – mały, płaski pędzelek, który idealnie sprawdzi się w nakładaniu neutralnego cienia bazowego na całą powiekę oraz błyszczących cieni na jej środkową, wypukłą część

Pędzle zapakowane są w lekką i poręczną tubkę, która ułatwi przechowywanie pędzli, szczególnie podczas podróży. Linia pędzli do makijażu oczu marki GLOV dostępna jest w kolorach: różowy, fiolet i srebrny.

Zestaw pędzli stworzony przez markę GLOV to absolutny makijażowy must-have! Z nimi make-up będzie bardziej precyzyjny, a jego wykonanie stanie się zdecydowanie dużo prostsze. Zestaw GLOV Eye Makeup Brushes dostępny jest w cenie 49,90 zł.