Love Fearlessly by Converse – czas pokochać siebie!

Najnowsza kampania Converse „Love Fearlessly” namawia do pokochania samego siebie. Tej wiosny marka zachęca do celebrowania tego, co kochasz w sobie najbardziej i przesyłania pozytywnego przekazu dalej w świat.

W nowej kampanii „Love Fearlessly” Converse zachęca do wyrażania uczuć i okazywania miłości komuś szczególnemu… czyli sobie! „Nie staraj się żyć dla innych, żyj dla siebie.” – mówi Catherine Victoriano, ilustratorka i członkini społeczności Converse_X_. Te i inne hasła stworzone przez młodych ludzi z całego świata rozpoczynają nowy projekt od Converse.

W tym roku Converse udowadnia, że aby móc w pełni korzystać z życia, należy najpierw pokochać samego siebie. Kampania zachęca do dzielenia się odważnymi hasłami dotyczącymi samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Podobne przesłanie można zauważyć w kolekcji Love Fearlessly. Każda sylwetka zawiera unikatową mieszankę grafik, wiadomości oraz wyjątkowych detali. Wszystkie te elementy dają jasny przekaz – pokochaj siebie i swoje pozorne ‘niedoskonałości’, dzięki temu z łatwością skupisz się na tym, co kochasz robić i zaczniesz żyć dla siebie. Jeśli się tego nauczysz, możesz podbić świat!

 

„Love Fearlessly” to ewolucja zeszłorocznej kampanii „Love the Progress”, która zachęcała do zredefiniowania słowa „dziewczyna”. Dzięki niezależnym dziewczynom z całego świata kampania zwróciła uwagę na to, jak traktowane są kobiety na świecie. Połączenie premiery nowej kolekcji z szeroką kampanią społeczną stało się znakiem rozpoznawczym tej kultowej marki.

Kolekcję „Love Fearlessly” – buty i ubrania – znajdziesz od 21 lutego w sklepach Converse, na converse.pl i w sklepach partnerskich. Więcej o samej kampanii i jej bohaterach dowiesz się już teraz obserwując konto @Converse.Polska na Instagramie. Bądź czujny, w szczególności w dniu 21 lutego – tego dnia szykuje się mnóstwo dodatkowych działań, w których warto wziąć udział!

Dołącz do naszej kampanii, podziel się swoją historią i opowiedz czym dla ciebie jest hasło „Love Fearlessly”!