Atomówki w świecie beauty – jest słodko i bojowo

Chyba każdy z nas zna trzy siostry Bójkę, Bajkę i Brawurkę, które w swoim laboratorium stworzył Profesor Atomus. Atomówki swoją słodkością i bojowością inspirują już od kilku pokoleń. Również marka INGLOT uległa ich czarowi!

kolekcja atomówki inglot

Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls, stworzona przez markę kosmetyczną INGLOT przy współpracy z Cartoon Network to unikatowa linia produktów do makijażu, stworzona z myślą o silnych i niezależnych kobietach, która pozwala wydobyć wewnętrzne piękno oraz umocnić pewność siebie, zachowując przy tym indywidualizm i autentyczność.

Wszystko zaczęło się w laboratorium, gdzie chemicy INGLOT połączyli zaawansowane technologie, najwyższej jakości składniki oraz bajeczne kolory. Tak powstały produkty będące atrybutem nowoczesnej kobiety, doskonale podkreślające jej siłę. Kolekcję tworzy 18 produktów, wśród których znalazły się palety cieni, pomadki, błyszczyki, rozświetlacze, cienie sypkie, eyeliner w żelu oraz kosmetyczka. Każdej Atomówce dedykowane są odpowiednie produkty, za pomocą których można wykreować look inspirowany postacią i jej cechami osobowości. Zdecyduj, czy chcesz dołączyć do Teamu Bubbles, Blossom czy Buttercup. Wybierz również produkty wspólne dla każdej bohaterki z Teamu Awesome, które będą idealnym dopełnieniem każdego looku. Atomówki to już nie tylko bajka – to również styl bycia!

INGLOT x The Powerpuff Girls to funkcjonalne produkty w nietuzinkowym, poręcznym opakowaniu. Kolory i tekstury stworzą ekstremalnie fantastyczny look. Pozwolą na odrobinę szaleństwa w codziennym makijażu, zapewniając nowoczesny, modny efekt. Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls jest dostępna w punktach sprzedaży INGLOT oraz na inglot.pl.