Platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL przygotowała niespodziankę dla swoich użytkowników, a jednocześnie fanów zespołu BeMy. Od dzisiaj w serwisie dostępny jest materiał z czerwcowego koncertu braci Rosińskich. Nagranie zostało zrealizowane w warszawskim klubie Niebo.

23 czerwca zespół BeMy zaprezentował na scenie klubu Niebo nagrania z debiutanckiego albumu zatytułowanego Grizzlin. Koncert został w całości zarejestrowany, a ekskluzywne nagranie z tego wieczoru jest już w całości dostępne wyłącznie w serwisie TIDAL. Bracia Rosińscy otworzyli tym występem koncertową scenę warszawskiego klubu.

Zespół BeMy założyli dwaj bracia, Mattia i Elie Rosinski, którzy urodzili się i wychowali w Bordeaux, we Francji, ale z pochodzenia są Polakami. Zadebiutowali na polskiej scenie muzycznej udziałem w programie Must Be The Music w czerwcu 2013 roku, zajmując drugie miejsce. Wiosną 2015 roku podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, a w kwietniu wydali swój debiutancki album. Płyta składa się z 11 piosenek autorstwa braci Rosinskich w języku angielskim.

 

zdjęcia: materiały prasowe