Weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego jak co czwartek, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszym wydarzeń, które mają miejsce w Warszawie.

kalen

PIĄTEK 28.11.2014

TARGI MUZYCZNE CO JEST GRANE x PKiN

To już 4 edycja targów muzycznych, czekają nas dwa dni najlepszej polskiej muzyki oraz warsztatów i wykładów dotyczących polskiego przemysłu muzycznego. Listę artystów koniecznie sprawdźcie na stronie wydarzenia, ja napiszę tylko tyle: piątek, 19:15, The Saturday Tea <3

WESTWOOD X CHŁODNA 24

Westwood to rockowe trio, któremu nieobcy jest garażowy brud, fuzz i pustynne improwizacje. W tym roku wzięli udział w projekcie OtARTa Scena Leszka Biolika, dlatego nie możemy się doczekać kiedy zobaczymy zespół na żywo!

COMING OUT 2014 – NAJLEPSZE DYPLOMY ASP

Już po raz szósty będziemy mogli zobaczyć najlepsze dyplomy studentów ASP ze wszystkich wydziałów. Zawsze staramy się wspierać młode, polski talenty, dlatego na pewno nas tam nie zabraknie!

JEDEN WIECZÓR, DWA OTWARCIA x ZACHĘTA

Jeśli po obejrzeniu najlepszych dyplomów ASP, nadal będziecie czuć niedosyt sztuki to koniecznie wpadnijcie do Zachęty, odbędą się tam aż dwa otwarcia nowych wystaw: Postęp i higiena oraz Gregor Schneider. Unsubscribe.

PORZĄDNE DZIEWCZYNY x SZPARAGI x MONO BAR

Po licznych koncertach i długich godzinach spędzonych w otoczeniu sztuki, chętnie damy upust naszej niespożytej energii. Gdzie to najlepiej zrobić? W Mono z Porządnymi Dziewczynami! Tym razem chłopakom będą towarzyszyć dziewczyny z kanału Szparagi.

BĄTĄ x BĄVOYAGE 

Kolejna niezwykła podróż, w którą zabierze nas BĄTĄ, tym razem towarzyszami naszej nocnej wyprawy będą: Bontemps, Masny (Abstrachuje TV) oraz I Say Mikey.

PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO x EUFEMIA 

Oficjalny after po Coming Out ASP zapowiada się całkiem nieźle. Dziewczęta, z dobrych źródeł wiemy, że o 22 zagra nasze ulubione warszawskie trio. Dwa koncerty jednego dnia, czy to możliwe!?

targi

SOBOTA 29.11.2014

DISCO LODOWISKO

Sezon jeżdżenia na łyżwach uważamy za oficjalnie rozpoczęty! Jeśli tylko dacie radę, po piątkowym melanżu zwlec się z łóżka, to zdecydowanie polecamy ten rodzaj aktywności!

OCH!BAZAR! x ZNAJOMI ZNAJOMYCH

OCH!BAZAR! to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w rzeczy od naszych rodzimych projektantów. W Znajomych Znajomych znajdziemy ubrania, biżuterię, rzeczy dla dzieci oraz akcesoria do domu.

WARSAW TATTOO CONVENTION 2014

To już druga edycja wydarzenia przeznaczonego dla miłośników tatuaży. Organizatorem conventu jest Najgorsze Studio w Mieście Juniorink oraz Azazel Milanówek.

!!SPECTRUM 1 URODZINY WHOOP WHOOP!!

Nasze ulubione miejsce w Pawilonach obchodzi swoje pierwsze urodziny, zapraszamy!

EXBOYFRIENDS x 55

Duet idealny, czyli Kędzior i Kostor robią wjazd na Piątki. Freed from desire nanananannananananan! Oprócz Exboyfriends zagra również I Say Mickey oraz Dntrt89.

PORZĄDNE DZIEWCZYNY x PROCHOWNIA ŻOLIBORZ

Chłopcy z Porządnych Dziewczyn wyrastają na naszych klubowych ulubieńców. W Andrzejki wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło! Widzimy się w Prochowni!

kedzior

NIEDZIELA 30.11.2014

NATALIA PRZYBYSZ x BASEN

Jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek już 30 listopada z premierowym materiałem z płyty Prąd zagra w BASENIE!

WARSZAWSKA REWOLUCJA MODOWA x 1500m2

Moda damska, męska, dziecięca, dodatki, biżuteria, torby, akcesoria, design, to wszystko znajdziemy w klubie 1500m2 już w najbliższą niedzielę!

FESTIWAL HUMMUSU x ZNAJOMI ZNAJOMYCH

Najlepszy hummus w wielu wariacjach smakowych od najlepszych polskich restauratorów oraz blogerów, w kilkunastu odmianach smakowych. Nie zabraknie hummusu mango & curry, hummusu z młodej ciecierzycy czy orientalnego z granatem. Będzie zdrowo i bardzo pysznie!

10389418_835906933148206_227611090883442639_n

PONIEDZIAŁEK 01.12.2014

BEZDECH x KLUB KULTURY SASKA

Wystawa Pracowni Narracji Fotograficznej Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zobaczymy prace m.in.: Beaty Małyskiej, Julii Andrzejewskiej, Zuzy Golińskiej oraz Antoniny Konopelskiej. Nie możemy się doczekać!

ŚRODA 03.12.2014

ŚRODY ZA 5 ZŁOTYCH W KINIE PRAHA

Bilet do kina za 5 zł, aż żal byłoby nie skorzystać z takiej okazji!

WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI x BAR STUDIO

To już ostatnie spotkanie z cyklu Wszyscy jesteśmy fotografami, tym razem temat przewodni dyskusji to Ubrane w sztukę, czyli o roli ciała w fotografii. Całość poprowadzi Karol Radziszewski.

10639717_989152457765330_5312024938503408423_n

zdjęcie: Karolina Bielawska