Myśleliście, że po Sylwestrze w końcu odpoczniecie? Hhaha…. NIE! Mamy piątek, a to znak, że znowu czas ruszyć sprzed kompa i upodlić się na mieście. Sprawdźcie gdzie zrobicie to najlepiej!

weekend

PIĄTEK 02.01.2015

NOWY NEON W KOLEKCJI x NEON MUZEUM

Już w piątek Muzeum Neonów zaprezentuje swój najnowszy skarb. Zapraszamy na uroczyste rozświetlenie neonu na budynku w Soho Factory.

BEFORE x ŻYCIE WARSZAWY

Jedno z najlepszych miejsc na rozpoczęcia wieczoru, z gorzką żołądkową, wiadomo!

PARKING LIKE IT’S HOT x PARKING BAR

W Parking Bar zagrają dla nas GROBEL (S1 Warsaw), SID PONG (Piękni Chłopcy Grają Piękne Piosenki) oraz REWELACYJNY LUCIANO (Mamy Dla Was Kwiaty / Rewelacyjni Hydrofoniks)

PIERWSZY PIĄTEK NA RAPIE x 55

Już dziś zapraszamy Was na pierwszy w nowym roku konkretny rapowy melanż. Jak zawsze w piątek w stolicy tylko w 55 najlepszy rap, trap itp.

…AFTER NAM SIĘ PRZEDŁUŻYŁ x niePOWIEM

Tych, którym świętowanie Nowego Roku trochę się przedłużyło, zapraszamy do niePowiem! Melanż trwa!

COLORS OF THE NITE x DJ ROMI x BOY DIVISION x POOR NIKO 

Wszystkie muzyczne kolory w palecie rezydentów Sketch Nite! Od rock’owych hymnów przez nowoczesną elektronikę, po rapsy, mashupy i nieśmiertelne klasyki.

after

SOBOTA 03.01.2015

WARSZAWSKA WYMIANA UBRAŃ x NIC PODOBNEGO

Początek nowego roku to idealny moment na porządki w szafie, dlatego koniecznie wpadnijcie na Sienną i wymieńcie się swoimi ubraniami z innymi.

NARODZINY LEGENDY x niePOWIEM

Jak zawsze znajdzie się okazja żeby grubo uderzyć w melanż, tym razem za sprawą kolejnych urodzin człowieka legendy znanego w szerszych kręgach jako ELJOT aka L7*** promo.

GO HARD! x PARKING BAR

Druga edycja imprezy GO HARD przy współpracy z TRAP POLAND i Parking Barem przeniesieWas w całkowicie inny wymiar imprez, GO HARD! oferuje niezapomniany wieczór z niesamowitą atmosferą, która przypomni nam dobry styl muzyki elektronicznej. Aż chcę się dodać: Go Hard or Go Home!

POPRAWIAMY SYLWESTRA x MONO BAR

Nic więcej chyba pisać nie trzeba, idziemy do Mono i poprawiamy tego niedobrego Sylwestra!

WE OWN THE NITE x SKETCH NITE

Na sobotniej rezydenckiej imprezy, wszystko co najlepsze w old school’owym i nowoczesnym rapie, nieznane perełki i najgorętsze sztosy, czarnej muzyki. Do tego wszystko od klasyków rocka, po r&b, od elektroniki po disco.

MONO

NIEDZIELA 04.01.2015

NIEDZIELNY BUFET x DZIK

Po piątkowych i sobotnich melanżach, dobrze jest zadbać o swój organizm, dając mu to co najlepsze! I wcale nie mamy tu na myśli alkoholu i innych używek! Jedzenie, pamiętacie, istnieje jeszcze coś takiego.

PONIEDZIAŁEK 05.01.2015

MICHAŁ I JĘDRZEJ ZAPRASZAJĄ x DZiK

Kovvalsky, I Say Mickey, Jedynak, Kędzierski, Miko Czajkowski, Sound Rebellion, Psycho Tronic, wszyscy w DZiKu! <3

NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK!!! AUER, ERR BITS, DEF x niePowiem

Auer, Err Bits i Def, czyli niezła konkurencja dla wydarzeń w DZiKu, na szczęście nikt nie powiedział, że musimy ograniczyć się tylko do jednej imprezy, szczególnie w takie poniedziałki.

THE BANGERS: TOMEK TORRES (AFROMENTAL) x KOCURR x MACU 

W tym tygodniu, dla większości z nas poniedziałek stanie się grubym piątkiem! Sketch Nite o tym nie zapomina i dba o nas najlepiej jak potrafi.

kovvalsky.jpg

ŚRODA 07.01.205

MISTRZ I MAŁGORZATA – spektakl dyplomowy

Premiera 9 stycznia 2015, Teatr Collegium Nobilium (wstęp tylko z zaproszeniami), spektakle przedpremierowe: 7, 8 I godz. 19.00. Następne spektakle: 10, 11 , 12 I godz. 19.00.

ŚRODOWE TANGO x DZIK

W każdą środę DZiK zaprasza na praktyko–milongi wszystkich tych, którzy chcą dopiero poznać argentyńskie tango oraz tych, którzy już zaczęli przygodę z tym niesamowitym tańcem

KOVVALSKY x KAROWA 31

Jak to w środy bywa, Kovvalsky nie zawodzi i zaprasza wszystkich na Karową 31.

CZWARTEK 08.01.2014

dANSING Z KWADRATOWMI x DZIK

Zespół kWdartowi czyli Iron, The DOrs i Angus wraz z nastaniem nowego roku postanowili pokazać jak należy zrobić prawidłowy dansing!

10405342_765840370171191_295971320700529199_n