Już w najbliższy weekend zapraszamy na drugą edycję nowego cyklu targów Flower & Local Market, który odbędzie się w samym centrum Warszawy, w nowo zagospodarowanej Hali Gwardii.

1 / 1

 

Podczas wydarzenia będzie można zakupić rośliny, sukulenty, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. A do tego doniczki oraz akcesoria do ekspozycji. Na targach pojawią się egzotyczne muchołówki, rosiczki, czy dzbaneczniki od Roraima, które pomogą Wam uporać się z domowymi szkodnikami. Nie zabraknie też kompozycji roślinnych zamkniętych w szklanych słojach, a także popularnych liści monstery. Wkręcone w zielone, debiutująca na naszych targach marka zaprezentuje pustynne terraria oraz rośliny doniczkowe, a na stoisku kwiaciarni Łodyga zakupicie kwiaty cięte. Ponownie pojawią się Betoniczki z doniczkami wykonanymi z betonu architektonicznego. Dzięki kształtom inspirowanym bryłami geometrycznymi mają nowoczesny i oryginalny charakter. Przypadną do gustu osobom ceniącym prostotę oraz surowy, minimalistyczny design.

Najmłodszych zapraszamy na warsztaty kreatywne organizowane przez wydawnictwo Tashka, na których dzieciaki będą mogły stworzyć wianki, kwiatki oraz kukiełki.

Oprócz tego w dziale Local znajdą się się książki, dodatki oraz akcesoria modowe, takie jak biżuteria.

A co nas najbardziej zainteresowało?

 

WKRĘCONE ZIELONE

Roślinne kompozycje w wielu odsłonach. Na swoich nowych właścicieli będą czekały pustynne terraria, sukulenty i kaktusy zamknięte w szklanej formie, kompozycje w ceramice, rośliny doniczkowe oraz wiele innych zielonych aranżacji! Wszystkie nasze kompozycje są przygotowywane własnoręcznie z najwyższej jakości produktów. W ofercie nie znajdziecie dwóch takich samych egzemplarzy, każdy z nich jest inny i zupełnie wyjątkowy! Mamy nadzieje, że starannie wyselekcjonowane przez nas rośliny oraz towarzyszące im dodatki zagoszczą na stałe w Waszym codziennym otoczeniu. Wystrój to nastrój!

https://www.facebook.com/wkreconewzielone/

LAS W SŁOIKU

Kompozycje zamknięte w szkle, to wspaniały pomysł na dekorację salonu. Co ważne wszystkie używane przez markę rośliny, które objęte są ochroną gatunkową pochodzą z legalnych źródeł i dysponują wszelkimi wymaganymi przez prawo pozwoleniami na wprowadzanie ich do obrotu, dzięki czemu kupujący mają pewność, że nie przyczynia się do dewastowania środowiska oraz że sami nie narażają się na łamanie prawa przez posiadanie roślin nielegalnego pochodzenia.

https://www.facebook.com/lwspl/

MY BIG DAY

Niezliczone pomysły na dekoracje przestrzeni i stołów podczas najróżniejszych okoliczności

https://www.facebook.com/mybigdaypl/

 

Targi będą odbywały się, co 2 tygodnie w Hali Gwardii, tętniącym życiem miejscu spotkań warszawiaków, obiekcie gastronomiczno-handlowym, gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy i spędzić wolny czas.

Zapraszamy na Flower & Local Market już w ten weekend!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/156716331696666/

FLOWER & LOCAL MARKET

10 marca, sobota – 9:00-20:00

11 marca, niedziela – 10:00-17:00

HALA GWARDII, pl. Żelaznej Bramy 1

wstęp: wolny