Jako kobiety zawsze musimy się wspierać i wzajemnie motywować do stałego odkrywania świata i szarej codzienności. Wybieramy ulubione serialowe postaci, które nas inspirują prosto z dużego ekranu. Oto seriale pełne kobiecych plotek, intryg oraz szalonych kreacji. Który to Wasz ulubiony? 

1. Sex w wielkim mieście
Bez względu na wiek i rok w, którym powracam do tego serialu on zawsze wprawia mnie w wyśmienity nastrój i sprawia, że wieczór na kanapie jest ulubioną jesienno zimową rozrywką. W 1998 roku narodził się jeszcze wtedy nikomu nie znany gilr power. Wystrzałowe przyjaciółki z Nowego Jorku plotkują o życiu erotycznym oraz codziennych zmaganiach z praca i mężczyznami.

2. Przyjaciele
Trochę w odmiennej scenerii, mniej idealnej ale bardziej przypominającej rzeczywistość dostrzegamy znaczenie kobiecej siły oraz potęgi wieloletniej przyjaźni. Losy przyjaciół nie miałby takiego znaczenia, gdyby nie kobiece porady i pozytywna energia.

3. Gotowe na wszystko
Silne, niezależne i gotowe na wszystko! Serial ukazuje perypetie sąsiadek, które nigdy się nie pododają. Walczą o mężów, dzieci i codzienne przetrwanie. Serial idealny dla każdej kobiety, która twardo stąpa po ziemi i wie co może od życia zyskać, a co wywalczyć własnymi rękoma.

4. Kochanki
Od wieloletnich przyjaciółek, słodkich sąsiadek, dobrych żon aż po kochanki! Ten serial nauczy nas kilku intryg i pokaże jak walczyć o mężczyzn. Perypetie czterech przyjaciółek ukazujące różnorodność kobiecych charakterów i ich spojrzenia na idealne związki i życie.

5. Wielkie kłamstewka
Trzy kobiety, idealne matki prowadzące idealne życie w pięknym domu na perypetiach miasta. Jednak nie może być tak cudownie i ich życie zmienia się po poznaniu nowej przyjaciółki. Nie może być tak łatwo, odrobina kłamstw i intrygi zawsze musi wkraść się do życia perfekcyjnej kobiety.

6. Żona idealna
Kiedy wielka kariera męża legnie w gruzach i mężczyzna trafia do więzienia na pomoc przybywa żona idealna. Serial ukazuje perypetie silnej kobiety, która bez względu na liczne przeciwności potrafiła stanąć na nogi i utrzymać rodzinę powracając do dawnego zawodu prawnika.

7. Pokojówki z Beverly Hills
Słoneczne Beverly Hills i cudowne życie pośród bogatych mężczyzn. Brzmi idealnie? Wszystko zależy od punktu widzenia kilku latynoskich pokojówek. Cztery kobiety łączy praca, codzienne zmagania z własnymi ambicjami, marzeniami oraz problemami.

8. Dziewczyny
W tym wypadku również poznajemy perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Tym razem w oparciu o  wkraczanie w dorosłość. Pierwsza praca, problemy z utratą finansowego wsparcia od rodziców i dziwne zmagania z chłopakiem. Znamy takie problemy? Lena Dunham to ulubienica wielu młodych dziewczyn zmagających się z podobnymi problemami.

9. Plotkara
To serialowy hit każdej nastolatki! Myślę, że wiele nastolatek czerpało inspiracji z tego serialu podczas wielkich intryg nie tylko damsko męskich. Dzięki Plotkarze Blake Lively zawsze pozostanie dla nas słynną Serena van der Woodsen. Swojego czasu jej styl był wyrocznią wielu nastolatek.

10. Słodkie kłamstewka
Każdy odcinek był wielką tajemnicą i mimo wielu wskazówek, ciągle brakowało odpowiedzi na pytanie kim jest tajemnicza „A”.  Młode, silne i zdeterminowane przyjaciółki bez względu na wielkie przeciwności nie bały się poszukiwać odpowiedzi na pytanie, które nurtowało całe miasto. Kto jest odpowiedziany za wszystkie zbrodnie i przewinienia?

 

foto: filmweb.pl